Likarni UA

Діарея у дитини

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Діарея у дитиниДіарея може стати великою проблемою і для дитини, і для батьків, якщо вони не знають, як правильно надати дитині допомогу. На жаль, швидка приїжджає недостатньо швидко, та й бувають такі ситуації, коли до медичних установ занадто далеко. Тоді варто розраховувати тільки на асортимент домашньої аптечки, в якій обов'язково має бути засіб від діареї для дітей. 
Який засіб вибрати? Хороші рекомендації у лікарів заслужила «Смекта», яку використовують навіть для лікування дітей грудного віку. За запевненням фахівців, вона «стабілізує слизовий бар'єр», і допомагає усунути багато хворобливих симптомів, але, на жаль, сорбуючі властивості у неї недостатньо сильні. Відзначимо, що це далеко не єдиний засіб від діареї для дітей. Прийом «Смекти» і її аналогів краще доповнити ентеросорбентами, оскільки діарея нерідко може бути пов'язана з отруєнням і гострими кишковими інфекціями. Серед ентеросорбентів варто звернути увагу на препарати, засновані на натуральній сировині. Саме вони нададуть дієву допомогу організму, виведуть токсини (якщо причиною діареї було харчове отруєння) і будуть сприяти швидкому одужанню.

Одним з найпоширеніших ентеросорбентів досі вважається активоване вугілля. Недолік його лише в тому, що пацієнтам для досягнення ефекту доводиться вживати ці ліки буквально жменями. Погодьтеся, не так-то просто умовити маленьку дитину, якщо вона страждає від отруєння і проносу, випити велику кількість таблеток. Точно так само вашому чаду навряд чи до смаку припадуть розчинні порошки та гелі, які також треба за рецептами лікарів вживати в неймовірних кількостях. Найбільш оптимальним рішенням було б використання енетросорбента в таблетках, який би перевершував по ефективності і швидкості настання позитивного результату активоване вугілля. Наприклад, такого як «Ентегнін», зробленого на основі гідролізного лігніну - продукту переробки целюлози. Головне, правильно підібрати дозу препарату.
Лікування діареї обов'язково має включати в себе боротьбу із зневодненням. Давайте дитині якомога більше рідини, в тому числі з природним харчуванням, але не намагайтеся штучними методами закріпити «стілець» дитини - так їй стане тільки гірше. Давати воду слід часто, але невеликими дозами - по 1-2 великих ковтка або столових ложок. У разі сильного зневоднення або різкого погіршення стану дитини слід відвезти в стаціонар. Діарея часто може виникати на фоні прийому антибіотиків, так що без лікарської допомоги при визначенні причини недуги не обійтися.

Для запобігання діареї дуже важлива профілактика: варто зайвий раз згадати і про необхідність мити руки перед їжею, і про те, щоб не вживати в їжу сирі овочі. Купуйте м'ясо, консерви, молочні продукти з не закінченим терміном придатності, а в холодильнику намагайтеся їх зберігати в закритому вигляді: контейнерах, пакетах, не допускаючи контакту між собою. Купуйте дитяче харчування і продукти для дитини тільки в перевірених місцях, де немає ризику придбати прострочену продукцію і не давайте дитині вживати брудні фрукти з прилавків і грядок. Завжди мийте руки дитині перед їжею і після прогулянки. Навряд чи хтось буде заперечувати, що кращий профілактичний засіб від діареї для дітей - це дотримання правил особистої гігієни.

Читайте також в рубриці «Здоров'я»

Аналіз на лютеїнізуючий гормон (ЛГ) у Києві - найкраща ціна від IGR LAB

Аналіз на лютеїнізуючий гормон (ЛГ) у Києві - найкраща ціна…

ЛГ - специфічний гормон, який в організмі людини відповідає за...

Засіб Leviron duo для очищення печінки

Засіб Leviron duo для очищення печінки

Печінка відіграє надзвичайно важливу роль у функціонуванні нашого організму. Як...

Як пити насіння льону для очищення організму

Як пити насіння льону для очищення організму

Льон – це рослина, яка досить тривалий час вірою і...

Як зберегти зір?

Як зберегти зір?

У нашому столітті, де стрімко розвиваються інформаційні технології, для багатьох...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Токсини в організмі — симптоми

Токсини в організмі — симптоми

Організм будь-якої людини піддається інтоксикації...

Як спровокувати місячні

Як спровокувати місячні

Як спровокувати місячні, і чи...

Чим лікувати заїди в куточках гу…

Чим лікувати заїди в куточках губ терміново

Заїди в куточках губ —...

Як перервати вагітність на ранні…

Як перервати вагітність на ранніх термінах

Невтішна медична статистика стверджує, що...

Скільки калорій потрібно в день,…

Скільки калорій потрібно в день, щоб схуднути

Сьогодні ми будемо рахувати калорії...

Що робити, якщо ви захрипли або …

Що робити, якщо ви захрипли або пропав голос?

Якщо пропав голос? Перш за...

Високий тиск - що робити?

Високий тиск - що робити?

Основна причина високого тиску -...

Як лікувати нігті на руках, якщо…

Як лікувати нігті на руках, якщо вони відходять від шкіри

Проблему відшарування нігтя можна вирішити...

Навіщо і як потрібно вживати льо…

Навіщо і як потрібно вживати льон?

Ще з давнини лляне насіння...

Жовті нігті на ногах: причина і …

Жовті нігті на ногах: причина і лікування

Напевно, дуже складно знайти людину,...