Likarni UA

«Фортранс»: відгуки, очищення кишечника для схуднення

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.50 (1 Голос)

Як швидко схуднути? Як позбутися від шлаків? Як скинути кілька кілограмів за один день? – подібні питання хвилюють багато людей, особливо представниць прекрасної статі.

Незважаючи на те, що найкращий і довгостроковий ефект досягається в тандемі фітнесу та правильного харчування, кожен хоче випити чарівну таблетку, яка зробить живіт більш плоским і на крок наблизить до ідеальної ваги.

ЗМІСТ СТАТТІ:
> «Фортранс»: принцип впливу на організм;
> Форма випуску та дозування препарату;
> Принципи застосування «Фортрансу» для очищення кишечника;

> Як полегшити процедуру очищення кишечника за допомогою «Фортрансу»;
> Практичні поради після чищення кишечника;
> Думки лікарів та відгуки пацієнтів.

Такий препарат є – проносне «Фортранс». Відгуки опробовавших очищення кишечника для схуднення з допомогою «Фортрансу» – воістину вражаючі.

Очевидці заявляють про втрату 1-3 кг, відчуття легкості в кишечнику, а також великій кількості шлаків, які виводить цей засіб. Дійсно «Фортранс» так гарний?

«Фортранс»: принцип впливу на організм

Виробник даного фармацевтичного продукту – французька компанія IPSEN.

«Фортранс» являє собою порошкову суміш електролітів та чинного синтетичного полімерного речовини Макрогол 4000.

«Фортранс»: відгуки, очищення кишечника для схуднення

«Фортранс» являє собою порошкову суміш електролітів та чинного синтетичного полімерного речовини Макрогол 4000.

При прийомі всередину дана речовина не всмоктується стінками кишечника, не засвоюється організмом, але збільшує обсяг вмісту товстої кишки за рахунок тяжіння і утримання молекул води.

Зважаючи на потужного проносного дії, даний препарат призначається для підготовки до будь-яких медичних процедур, які мають на увазі чисті стінки кишечника, без багаторічних шлакових накопичень:

 • ендоскопічні дослідження (колоноскопія);

 • рентген кишечника;

 • підготовка до хірургічного втручання.

 • За своїм принципом дії «Фортранс» подібний клізм, однак більш простий у застосуванні. Адже випити проносний розчин куди простіше як з точки зору фізіологічної дії, так і психологічного аспекту.

  Крім того, за відгуками лікарів, застосування «Фортранс» для очищення кишечника на порядок ефективніше клізм: розчин вимиває всі калові накопичення на стінках кишечника, що пояснює ефект схуднення.

  Сам по собі препарат абсолютно самостійний, не потрібно підсилювати його дію клізмою.

  В цілому препарат практично не має протипоказань, за винятком:

  • Серцева недостатність;

  • Кишкова непрохідність;

  • Пухлина або інші новоутворення в кишечнику;

  • Вік менше 16 років.

  • В більшості своїй відгуки медиків і обивателів єдині в тому, що застосування «Фортрансу» виключно для схуднення не дуже розсудливо, однак подібне очищення кишечника можна розглядати як підготовчий етап перед лікувальним голодуванням або переходом на сироїдіння, вегетаріанство, правильне харчування.

   Форма випуску та дозування препарату

   Дане проносний засіб від французького виробника представлене у вигляді коробочки-упаковки з 4 саше всередині.

   Вартість упаковки в середньому близько 600 руб., іноді продаються саші окремо, близько 150 руб. за 1 пакет. У кожному саші міститься 73 р. порошку, який розчиняється у воді згідно з інструкцією, виходячи з показників маси тіла.

   «Фортранс»: відгуки, очищення кишечника для схуднення

   1 пакет «Фортрансу» необхідно розчинити в 1 л. чистої негазованої води з розрахунку на 20 кг маси тіла.

   1 пакет «Фортрансу» необхідно розчинити в 1 л. чистої негазованої води з розрахунку на 20 кг маси тіла. Відповідно, людям, чия вага не перевищує 60-65 кг достатньо випити розчин з 3 саші.

   У середньому послаблювальна дія починається через 30-90 хв після початку прийому препарату і триває 6-8 годин. Проте, за відгуками тих, хто застосовував «Фортранс» для схуднення, очищення кишечника, в деяких випадках спостерігаються позиви до дефекації і більш тривалий період часу, протягом 10-12 годин.

   «Фортранс» має потужний проносний ефект, тому забороняється збільшувати дозу самостійно, оскільки це може бути чревате негативними наслідками для здоров'я, сильними болями в кишечнику і загальної дегідратацією організму.

   Принципи застосування «Фортрансу» для очищення кишечника

   Перед вживанням засоби рекомендується прочитати інструкцію до препарату «Фортранс», і відгуки. Очищення кишечника для схуднення або в якості підготовки до медичної процедури – складний процес, що вимагає грамотного системного підходу.

   «Фортранс»: відгуки, очищення кишечника для схуднення

   Перед вживанням засоби рекомендується прочитати інструкцію до препарату.

   Важливість кожного кроку, описаного в інструкції до засобу, що підтверджують люди, які оцінили «Фортранс» в дії.

   1. Процедуру бажано проводити у вихідний день або ввечері напередодні вихідного дня. Планувати справи слід таким чином, щоб на очищення відвести щонайменше 10-12 годин часу. В цей період необхідно перебувати вдома, біля туалету.

   Враховуючи той факт, що після сильного випорожнення багато відчувають втому, слабкість і головний біль, бажано, щоб день після процедури також був вільним.

   2. До початку прийому препарату необхідно поїсти що-небудь легке, наприклад бульйон або паровий омлет. Важливість легкого харчування перед споживанням «Фортрансу» підтверджують відгуки: очищення кишечника для схуднення проходить більш комфортно і менш болісно, якщо напередодні потримати невелику дієту.

   3. В 1 літрі води розчинити 1 пакет порошку «Фортранс» і добре розмішати вміст. Прийом препарату починати через 2 години після легкого обіду.

   «Фортранс»: відгуки, очищення кишечника для схуднення

   Враховуючи той факт, що після сильного випорожнення багато відчувають втому, слабкість і головний біль, бажано, щоб день після процедури також був вільним.

   4. Розчин пити виключно за схемою: 1 склянка кожні 15 хв, дрібними ковтками. Отже, за 60 хв необхідно випити перший літр розчину. Потім розмішати інші саші у співвідношенні 1:1 з водою і приймати в такому ж темпі. У підсумку на те, щоб випити 3-4 літри розчину порошку «Фортранс» піде близько 3-4 годин.

   5. Вкрай важливо пити воду з порошком неспішно – цей прийом гарантує повільне надходження коштів в організм, більш якісне розм'якшення калових мас на стінках кишечника. Якщо випити склянку залпом, то розчин може «пролетіти» по кишечнику, мінімально виконавши свою очисну функцію.

   6. Наприкінці прийому препарату, коли розчин буквально «не лізе в горло» і починається нудота від кількості випитої рідини, допускається зробити перерву не більш, ніж на півгодини і продовжити прийом.

   «Фортранс»: відгуки, очищення кишечника для схуднення

   Після очищення кишечника настійно рекомендується продовжити вживання води.

   7. Паралельно з прийомом розчину будуть виникати часті позиви дефекації. Показником хорошого випорожнення вважається відсутність або мінімальна кількість виходить калу.

   Після очищення кишечника настійно рекомендується продовжити вживання води. Це не тільки заповнить дефіцит рідини, але і швидше виведе залишки Макрогол 4000 з організму.

   8. Якщо дуже складно випити 3-4 літра поспіль, то можна розділити на 2 літри і 2 пачки порошку відповідно на ранок і вечір.

   9. У разі застосування препарату напередодні медичного обстеження або операції слід розрахувати час так, щоб закінчити прийом останнього склянки розчину не менш ніж за 4 години до процедури.

   «Фортранс»: відгуки, очищення кишечника для схуднення

   У разі застосування препарату напередодні медичного обстеження або операції слід розрахувати час.

   Як полегшити процедуру очищення кишечника за допомогою «Фортрансу»

   Природно, що в цілому процедура із застосуванням сильного проносного засобу не надто приємна. Однак, на підставі практичного досвіду і відгуків людей, опробовавших «Фортранс» для схуднення або очищення кишечника, виділені наступні поради, які допоможуть звести негативні відчуття до мінімуму.

   1. Чим більш сувора дієта буде витримана напередодні – тим менш неприємною буде процедура очищення. Слід на 2-3 дні виключити жирні, солоні, гострі, багаті клітковиною продукти, бобові, молоко, хліб, шоколад і газовані напої.

   Свій вибір краще зупинити на відварному нежирному м'ясі, кисломолочних продуктах. Крім того, дієта посилить дію «Фортрансу» і зробить чистку не тільки більш комфортною, але і значно ефективніше.

   «Фортранс»: відгуки, очищення кишечника для схуднення

   Чим більш сувора дієта буде витримана напередодні – тим менш неприємною буде процедура очищення.

   2. Як було зазначено, «Фортранс» слід вживати маленькими ковтками. Для того щоб краще контролювати процес надходження напою, рекомендується пити через трубочку.

   3. Прийом з трубочкою, описаний в попередньому пункті, також буде корисний тим, хто визнають присмак розчину вкрай непривабливим. Порошок, дійсно, має неприємний смак.

   Хоча в цьому питанні відгуки тих, хто брав «Фортранс» для схуднення, очищення кишечника, різняться. Хтось вважає його огидним, хтось стерпним або нейтральним – питання особистого смаку. Але якщо прийом напою неможливий з-за огидно смаку і запаху – коктейльна соломинка може істотно полегшити процес.

   4. Ні в якому разі не слід додавати в розчин цукор для поліпшення смакових якостей напою. Цукор викликає ще більшу здуття живота і посилить хворобливі спазми.

   5. Якщо смак дуже бридкий або від кількості випитого починає нудити – можна запити соком свіжих цитрусових (лимон або апельсин) без м'якоті або закусити часточкою цього фрукта. Закусити — не значить з'їсти! Вибираючи між цитрусовими, перевагу краще віддати лимону.

   6. Спучування живота – нормальне явище, яке є наслідок збільшення об'єму вмісту кишечнику. У разі сильного дискомфорту можна робити масаж живота: водити долонею за годинниковою стрілкою з невеликим натиском. Після прийому кожного склянки бажано спокійно лежати.

   «Фортранс»: відгуки, очищення кишечника для схуднення

   Якщо смак дуже бридкий або від кількості випитого починає нудити – можна запити соком свіжих цитрусових.

   7. Багаторазовий акт дефекації викликає сильне роздратування заднього проходу, тому не рекомендується після кожного походу в туалет використовувати туалетний папір в гігієнічних цілях. Звичайна рулонний папір додатково травмує ніжну область ануса і може тільки посилити дискомфорт.

   Краще кожен раз після випорожнення підмиватися теплою водою. Також можна використовувати вологі серветки для інтимної гігієни, але все-таки вода краще. У разі сильного роздратування можна змастити задній прохід дитячим кремом.

   Практичні поради після чищення кишечника

   Слід розуміти, що всі потужні проносні засоби, і «Фортранс» в тому числі, виводять з організму не тільки шлаки, але і велику кількість рідини. У процесі сильного зневоднення також виводяться корисні макро і мікроелементи, порушується мікрофлора слизової.

   У деяких випадках вже після першого застосування «Фортрансу» може виникнути дисбактеріоз кишечника і напевно – якщо зловживати цим способом чищення.

   «Фортранс»: відгуки, очищення кишечника для схуднення

   В процесі очищення організму виводиться багато рідини, що вимагає подальшого відновлення водного балансу.

   Після потужного проносного організм знаходиться в стані стресу. Відгуки всіх, хто використовував «Фортранс» для очищення і схуднення, єдині в необхідності «підтримки» кишечника після процедури.

   Дотримання дієти (вживання легкої відвареної або приготованої на пару їжі), питного режиму, а також споживання пребіотиків і вітамінів не тільки полегшать життя організму, прискорює відновлення мікрофлори, але і продовжать пост-ефект процесу очищення.

   Думки лікарів та пацієнтів відгуки

   У кожного своя причина спробувати «Фортранс»: призначення лікаря в рамках обстеження, бажання знайти тонку талію, позбавитися від шлаків або прищів на обличчі. То пити чи не пити?

   Один з показників ефективності «Фортранс» – відгуки лікарів.

   Очищення кишечника для схуднення — досить ризикова процедура, однак, коли мова йде про медичних показаннях, то препарат справляється зі своїм завданням на «відмінно». Засіб дійсно чудово очищає товстий кишечник, що дозволяє легко проводити колоноскопію і досліджувати стінки кишечника, вільні від калового нальоту.

   «Фортранс»: відгуки, очищення кишечника для схуднення

   Очищення кишечника для схуднення — досить ризикова процедура, однак, коли мова йде про медичних показаннях, то препарат справляється зі своїм завданням на «відмінно».

   Також, виходячи з відгуків тих, хто пробував «Фортранс» для схуднення або очищення кишечнику перед медичними процедурами, існує ряд подібних препаратів аналогічної ефективності, але більш демократичних за ціною.

   Наприклад, «єндофальк» і «Лаваколь». Останній ще і більш приємний на смак і може бути корисний тим, хто не зміг змиритися з смаковими якостями «Фортрансу».

   Що стосується ефекту схуднення, то даний препарат створює лише ілюзію стрункості. Якщо головна мета – лише цифра на вагах, а не здоров'я або якісний склад тіла, то можна випити «Фортранс» і побачити на наступний день мінус 1-3 кг.

   Однак цей «схил» – вийшли калові маси і вода, а не надмірний жир, від якого всі мріють позбутися.

   А значить, стрілка ваг стане на місце відразу після того, як людина повертається до звичайної системи живлення.

   «Фортранс» – фармацевтичний продукт, який призначається за медичними показаннями і самостійний бездумний прийом даного засобу в естетичних цілях – вкрай необачний крок.

   Крім цього, ви можете приймати різні сорбенти для очищення організму. Назви найбільш популярних і дієвих можна дізнатися, пройшовши за посиланням.


   Читайте також в рубриці «Здоров'я»

   Вітрянка у дітей

   Вітрянка у дітей

   Всі батьки дуже переживають, коли діти починають хворіти. Це стосується...

   Огіркова дієта: відгуки та результати + фото

   Огіркова дієта: відгуки та результати + фото

   З настанням літа все більше людей замислюється про перехід на...

   Заповнення нестачі вітамінів А і Е...

   Заповнення нестачі вітамінів А і Е...

   Наш організм потребує цілого комплексу вітамінів і мінералів для щоденного...

   Простудні захворювання: Як лікувати ангіну

   Простудні захворювання: Як лікувати ангіну

   Практичні поради лікаря терапевта про те, як лікувати ангіну. Як лікувати...

   загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Токсини в організмі — симптоми

Токсини в організмі — симптоми

Організм будь-якої людини піддається інтоксикації...

Як спровокувати місячні

Як спровокувати місячні

Як спровокувати місячні, і чи...

Чим лікувати заїди в куточках гу…

Чим лікувати заїди в куточках губ терміново

Заїди в куточках губ —...

Як перервати вагітність на ранні…

Як перервати вагітність на ранніх термінах

Невтішна медична статистика стверджує, що...

Скільки калорій потрібно в день,…

Скільки калорій потрібно в день, щоб схуднути

Сьогодні ми будемо рахувати калорії...

Що робити, якщо ви захрипли або …

Що робити, якщо ви захрипли або пропав голос?

Якщо пропав голос? Перш за...

Високий тиск - що робити?

Високий тиск - що робити?

Основна причина високого тиску -...

Як лікувати нігті на руках, якщо…

Як лікувати нігті на руках, якщо вони відходять від шкіри

Проблему відшарування нігтя можна вирішити...

Навіщо і як потрібно вживати льо…

Навіщо і як потрібно вживати льон?

Ще з давнини лляне насіння...

Жовті нігті на ногах: причина і …

Жовті нігті на ногах: причина і лікування

Напевно, дуже складно знайти людину,...