Запізнення на літак або втрата багажу - що робити?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 (1 Голос)
Запізнення на літак або втрата багажу - що робити?Запізнення на літак або втрата багажу, на жаль явища, які можуть трапитися з кожним. Як не готуйся до поїздки, як не намагайся передбачити всі непередбачені обставини - дійсність завжди може піднести несподіваний сюрприз. Але в будь-якому випадку треба знати, що робити в тій чи іншій ситуації. Розглянемо деякі з них. 

Отже, запізнення на літак

Якщо ви вже бачите, що не встигаєте на рейс, то негайно зв'яжіться з авіакомпанією у якої купували квиток. Причому, дуже важливо це зробити до закінчення реєстрації на ваш рейс. У цьому випадку, ви уникнете т.зв. «No show - неявка на рейс» і у вас буде можливість перебронювати на інший рейс і повернути гроші. Повністю або частково, це вже залежить від типу квитка, який ви придбали. Як правило, для найдешевших авіаквитків в разі запізнення на літак передбачено повернення тільки аеропортових зборів. Якщо авіаквиток куплений по більш дорогому тарифом, то тут можливе повернення повної вартості квитка. Якщо ви запізнилися на літак в аеропорту пересадки, то насамперед треба знайти інформаційну стійку «Transfer information» і отримати інформацію про те, що робити і як перебронювати квиток на інший рейс. Якщо запізнення при пересадці на інший рейс сталося з вини компанії авіаперевізника, то вона несе повну відповідальність за доставку вас в кінцевий пункт вашого маршруту. Правда, це правило діє лише в тому випадку, якщо у вас єдиний квиток по всьому маршруту.
Ну і друга неприємність - втрата багажу. Якщо ви придбали модні дорожные сумки и чемоданы в интернет магазине http://vipbag.com.ua і сталась неприємність, ви їх загубили. Не проблема, ще можна спробувати їх знайти. Якщо ви простояли біля стрічки видачі багажу до того моменту, коли по ній вже попливли речі пасажирів з іншого рейсу, а вашої валізи як немає, так і немає, то це означає, що сталася втрата багажу. У цьому випадку, прямо прямуйте в службу «Lost and Found". Цей сервіс є в будь-якому аеропорту світу. Працівник служби складе акт втрати багажу і почне пошук в міжнародній системі розшуку багажу. Якщо протягом 21 дня багаж не буде знайдений, то ви погоджуєте з цією службою подальші дії - або продовжувати пошук, або припинити і тоді перевізник зобов'язаний сплатити вам вартість багажу. Сума компенсації визначається з розрахунку $ 20 за один кг. Причому, вартість речей у вашому загубленому багажі ніякого значення не має. Але, як правило, багаж таки знаходиться.

Порада - не викидайте багажну квитанцію до тих пір, поки не отримаєте свій багаж. І ще, щоб уникнути того, щоб ваш чемодан не відправили в інше місто, відліпіть від нього всі етикетки і бірки з попередніх поїздок. І зовсім не завадить наклейка або бірка на валізі з вашим ім'ям, прізвищем, містом і номером контактного телефону. На більшості сучасних валіз і сумок для цього передбачені спеціальні місця або віконця.

Ось, власне коротко і все, що треба робити у випадку якщо запізнення на літак або втрата багажу з вами все-таки відбудуться.

Читайте також в рубриці «Відпочинок»

Вибираємо туристичний тур на День святого Валентина

Вибираємо туристичний тур на День святого Валентина

День закоханих уже на носі, точніше - на вустах. Устах,...

Запізнення на літак або втрата багажу - що робити?

Запізнення на літак або втрата багажу - що робити?

Запізнення на літак або втрата багажу, на жаль явища, які...

Кому і як прийнято давати «на чай»?

Кому і як прийнято давати «на чай»?

У нашій країні клієнти не завжди згадують про те, що...

Як вибрати ресторан у Києві?

Як вибрати ресторан у Києві?

Все змінюється, тому тенденції світового ресторанного бізнесу вплинули і на...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Що подивитися в Трускавці

Що подивитися в Трускавці

Трускавець - це перлина курортного...

Анталія: що подивитися?

Анталія: що подивитися?

Центральний курорт середземноморського узбережжя -...

Де в світі знаходяться самі незв…

Де в світі знаходяться самі незвичайні ресторани?

Гастрономічні пригоди не завжди пов'язані...

Що подивитися в Полтаві?

Що подивитися в Полтаві?

Ви ще жодного разу не...

Міста України. На що подивитися …

Міста України. На що подивитися в Донецьку?

Донецьк - велике, світле місто,...

Кому і як прийнято давати «на ча…

Кому і як прийнято давати «на чай»?

У нашій країні клієнти не...

Запізнення на літак або втрата б…

Запізнення на літак або втрата багажу - що робити?

Запізнення на літак або втрата...

Як провести відпустку?

Як провести відпустку?

Як провести відпустку? У літній...

Париж. Що подивитись і на що зве…

Париж. Що подивитись і на що звернути увагу

Париж - місце, яке, потрапивши...

10 причин відвідати Фінляндію

10 причин відвідати Фінляндію

Столиця Фінляндії - місто Хельсінкі Що...