Вибираємо спортивний тренажер для дому

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)
спортивний тренажерМати гарну підтягнуту фігуру - це здорово і модно, проте багатьох із нас турбує проблема надмірної ваги і млявість м'язів у зв'язку з практично нерухомим способом життя. Але знайти час на похід в тренажерний зал або на пробіжку в парку найчастіше не виходить, та й погода не завжди досить комфортна. Хорошим рішенням у цій ситуації будуть домашні тренажери, які дадуть можливість у зручний час займатися власною фігурою.

В даний час домашні спортивні тренажери доступні людям навіть із середнім фінансовим достатком, а різноманітність моделей для вирішення найрізноманітніших завдань зможуть задовольнити запити всіх, бажаючих зайнятися удосконаленням своєї фігури.

Для того щоб не помилитися у виборі тренажера для дому, необхідно визначитися з тим, яку саме мету ви переслідуєте. Якщо ви бажаєте звільнитися від зайвої ваги, то вам потрібно проводити тренування на кардіотренажерах - велотренажерах, еліптичних тренажерах та бігових доріжках. Домашні спортивні тренажери силового типу оптимально підійдуть для тих, хто хоче, не виходячи з дому, мати ідеальне тіло і наростити м'язову масу. Їх можна придбати в спеціалізованих інтернет магазинах, до речі, зараз доступна акція на Ab Rocket Twister, що не може не радувати. 

Колосальна кількість людей мріє бути у відмінній формі, але в той же час їх лякають виснажливі тренування і можливість травматизму, які все ж мають місце під час занять у фітнес-центрах. Саме тому були створені спеціальні тренажери для дому. З виникненням домашніх спортивних тренажерів заняття спортом доставляють особливе задоволення, адже за лічені тижні можливо придбати ідеальні форми без особливих зусиль і у звичній обстановці.

Крім того, заняття на тренажерах покращують імунітет, збільшують рухливість суглобів, гнучкість хребта, покращують поставу. Тренажери - це відмінний спосіб боротьби зі стресом і прекрасний засіб поліпшення настрою.

Приємна особливість домашніх тренажерів полягає в тому, що займатися на них можна в зручний час і в будь-якому місці. Наприклад, можна крутити педалі велотренажера, не відволікаючись від перегляду улюбленої телепрограми або серіалу. А можна винести тренажер на балкон, і займатися на свіжому повітрі, причому, в будь-яку погоду.

Отже, який тренажер для дому краще вибрати?

Тренажер для будинку повинен бути:
  • якісним,
  • адаптованим для занять у квартирі,
  • простим у використанні,
  • підходящим для всієї родини.
Почнемо з того, що існують два принципово різних види тренажерів: кардіотренажери і силові тренажери.

Кардіотренажери використовуються для зниження ваги і підвищення тонусу, з їх допомогою можна позбутись зайвих запасів підшкірного жиру. Дамам, що мріють поліпшити свою фігуру, без кардіотренажера не обійтися. До них відносяться: велотренажери, бігові доріжки, степпери, еліптичні тренажери, райдери.

Силові тренажери - це штанги, гантелі, шведські стінки, лавки і великі атлетичні комплекси. Силові тренажери розрізняються за виглядом і характеристиками, але їх завдання одне - підтягти найбільш слабкі м'язи і дати навантаження на ті частини тіла, які необхідно підкоригувати. Виконується це шляхом підняття важких речей за рахунок різних груп м'язів. Пам'ятайте, починати необхідно з невеликих навантажень. Багаторазово повторювані вправи навіть з невеликими гантелями укріплюють м'язи без збільшення їх маси.

Читайте також в рубриці «Спорт і фітнес»

Як вибрати інверсійні черевики?

Як вибрати інверсійні черевики?

Що важливо знати і спортсмену, і будівельнику, і продавцю?  Багато людей,...

Як розвинути гнучкість хребта?

Як розвинути гнучкість хребта?

Всі проблеми, пов'язані зі здоров'ям, які відбуваються в організмі людини,...

Як навчитися битися (захищати себе)...

Як навчитися битися (захищати себе)...

Напевно, кожного хлопця, а останнім часом і кожну дівчину відвідувала...

Вибираємо правильно бігові кросівки

Вибираємо правильно бігові кросівки

Під час бігу навантаження йде не тільки на ноги, але...

загрузка...
Lotto-sport UAзагрузка...

ТОП-10 по темі:

Як навчитися битися (захищати се…

Як навчитися битися (захищати себе)...

Напевно, кожного хлопця, а останнім...

Біг зранку або ввечері...

Біг зранку або ввечері...

На ранковій пробіжці можна зустріти...

Як накачати м'язи грудей в домаш…

Як накачати м'язи грудей в домашніх умовах. Відео

Красива і підтягнута фігура -...

Як бігати, щоб схуднути?

Як бігати, щоб схуднути?

Існує поширена помилка, що біг...

Як одягатися в тренажерний зал?

Як одягатися в тренажерний зал?

Одяг - це, звичайно, не...

Як розвинути гнучкість хребта?

Як розвинути гнучкість хребта?

Всі проблеми, пов'язані зі здоров'ям,...

Я хочу почати займатися йогою, щ…

Я хочу почати займатися йогою, що мені для цього треба?

Я викладаю йогу вже більше...

Як почати робити зарядку?

Як почати робити зарядку?

Питання «Як почати робити зарядку?»...

Як правильно займатися йогою...

Як правильно займатися йогою...

Мабуть, кожному відомо, що йога...