Як навчитися битися (захищати себе)...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.01 (60 Голосів)

Як навчитися битисяНапевно, кожного хлопця, а останнім часом і кожну дівчину відвідувала думка, щоб навчитися битися. Таке бажання з'являється із-за багатьох причин, наприклад, бажання помститися своїм кривдникам, чи бажання захистити своїх близьких, просто похвалитися перед друзями, або виробити впевненість у собі і в своїх силах, - це далеко не весь список. 

Як видно, причин є багато. Як відомо, хлопець, який може постояти за себе, у слабкої статі викликає захоплення, а у своїх знайомих і друзів - повагу. Як же навчитися битися? На це питання я спробую відповісти.

По-перше: швидко і добре навчитися битися можна, тільки якщо відвідувати секції по одному з декількох видів єдиноборств. Ви, напевно, запитаєте, для чого тоді читати цю статтю? Для того, щоб правильно обрати для себе секцію. Найбільш оптимальними варіантами спортивних занять, безперечно, є бокс і кікбоксинг.

Саме на тренуваннях в секціях боксу або кікбоксингу, вас навчать правильно бити і «поставлять» вам удар, так само вас навчать правильно ухилятися від ударів і правильно стояти під час удару або ухилення від нього. Бонусом, безумовно, стануть витривалість і мускулатура, треновані під час занять.

Якщо ж ви поки що не знаєте, як навчитися битися, хорошим варіантом для вас стане вільна боротьба.

За допомогою вільної боротьби можна розвинути велику кількість якостей, таких як: спритність, гнучкість, різкість, і багато інших. Вільна боротьба є кращим видом спорту для тих, хто прагне навчитися битися - її техніка ведення спарингу, наближена по своїй суті до вуличних бійок.

Так само можна виділити і дзюдо.

Тут головним є вміння відчути суперника, а сила грає не дуже значиму роль. Для хлопців, які не мають богатирську статуру, але хочуть навчитися битися, підійде саме дзюдо; дзюдо є оптимальним варіантом і для дівчат.

Ми не сказали про східні єдиноборства, але відвідування таких секцій не принесе належного результату. Всупереч усім голлівудським фільмам, де каратист розкидає всіх наліво і направо, в реальній вуличній бійці він не зможе протистояти боксеру. Карате, у-шу чи кунг-фу переслідують інші цілі.

Але одна справа, якщо відвідувати якісь секції, і інше, якщо тренуватися вдома, тобто в домашніх умовах. У домашніх умовах важче навчитися битися через відсутність суперника. Але тут головне бажання.
Багато поспішать в спортивні магазини, щоб купити боксерську грушу і рукавички, але цього поки не слід робити, краще почніть з тренувань витривалості, для цього можна зайнятися бігом або стрибками на скакалці (але не треба починати бігати відразу на великі відстані або виконувати 200 стрибків за раз, - почніть з меншого і поступово збільшуйте навантаження). Такі тренування необхідні для того, щоб підготувати м'язи до майбутніх навантажень.

На сьогоднішній день існує безліч книг чи посібників на тему: «Як навчитися битися?».  Але найкращим варіантом служать відеокурси на дану тему.

Так само можна залучити своїх знайомих або друзів, які теж хочуть навчитися битися, але все-таки в домашніх умовах з усіма азами того чи іншого виду спорту ознайомитися не вдасться, але попрактикуватися слід. Поставте собі за мету навчитися битися, сміливо йдіть до неї, - і у вас все вийде. 


Читайте також в рубриці «Спорт і фітнес»

Як бігати, щоб схуднути?

Як бігати, щоб схуднути?

Існує поширена помилка, що біг це надзвичайно складно, вимагає великих...

Як навчитися кататися на роликових ковзанах...

Як навчитися кататися на роликових ковзанах...

Більшість людей люблять дивитись фігурне катання, хокей, ковзанярський спорт, але...

Як розвинути гнучкість хребта?

Як розвинути гнучкість хребта?

Всі проблеми, пов'язані зі здоров'ям, які відбуваються в організмі людини,...

Як навчитися битися (захищати себе)...

Як навчитися битися (захищати себе)...

Напевно, кожного хлопця, а останнім часом і кожну дівчину відвідувала...

загрузка...
Lotto-sport UAзагрузка...

ТОП-10 по темі:

Як навчитися битися (захищати се…

Як навчитися битися (захищати себе)...

Напевно, кожного хлопця, а останнім...

Біг зранку або ввечері...

Біг зранку або ввечері...

На ранковій пробіжці можна зустріти...

Як накачати м'язи грудей в домаш…

Як накачати м'язи грудей в домашніх умовах. Відео

Красива і підтягнута фігура -...

Як бігати, щоб схуднути?

Як бігати, щоб схуднути?

Існує поширена помилка, що біг...

Як одягатися в тренажерний зал?

Як одягатися в тренажерний зал?

Одяг - це, звичайно, не...

Як розвинути гнучкість хребта?

Як розвинути гнучкість хребта?

Всі проблеми, пов'язані зі здоров'ям,...

Я хочу почати займатися йогою, щ…

Я хочу почати займатися йогою, що мені для цього треба?

Я викладаю йогу вже більше...

Як почати робити зарядку?

Як почати робити зарядку?

Питання «Як почати робити зарядку?»...

Як правильно займатися йогою...

Як правильно займатися йогою...

Мабуть, кожному відомо, що йога...