Як почати робити зарядку?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 (2 Голосів)

Як почати робити зарядку?Питання «Як почати робити зарядку?» не є просте. До речі, зауважте, що саме питання, які звучать просто, насправді лише здаються простими. Саме тому так мало людей роблять зарядку. Вони завжди зайняті чимось більш серйозним, складним і важливим.

Це питання стосується одночасно кількох речей:
- розвитку звички,
- мотивації,
- волі,
- задоволення.

Думаю, всім відоме правило 21 дня? Для того щоб виробити у себе звичку - неважливо яку - потрібно виконувати необхідну дію рівно 21 день. Без перерв. Якщо в якийсь день ви не зробили, то починаємо все спочатку.

Принцип сам по собі хороший. Я пробував його кілька разів. Наприклад, одного разу я привчав себе вставати о 7 годині ранку. Я чесно 3 тижні вставав о 7 ранку, пив чай, гуляв, дивився телевізор. Загалом, займався чим завгодно, аби тільки не заснути, принаймні, одну годину, щоб це відклалося в організму як підйом.

Завдання полягало просто в тому, щоб виробити звичку вставати в 7 ранку. І вона виробилася! Мені дійсно стало легше вставати до кінця другого тижня. Я навіть почав сам прокидатися до цього часу. Проте було одне «АЛЕ». Мені це було не потрібно само по собі! Тому буквально на 22 другий день я залишився в ліжку.

Який з цього можна зробити висновок? По-перше, так - це працює на рівні фізіології. Тіло звикає, йому значно легше. По-друге, якщо вам це НЕ ТРЕБА, то саме по собі це працювати не буде. Тобто не буде ваше тіло робити зарядку тільки тому, що воно звикло. І не буде тягти вас з ліжка вранці або в спортзал ввечері. Завжди присутній вибір. І цей вибір потрібно робити КОЖЕН РАЗ.

І ось, щоб схилити цей вибір на користь рішення, яке ви прийняли одного разу, потрібна якась мотивація. Ця мотивація повинна бути присутня завжди. І неважливо, якого вона походження - позитивного чи негативного. Ну, тобто робите це ви для того, щоб стати кращим, або для того, щоб життя вам перестало давати стусанів, наприклад у вигляді хронічних хвороб.

Повторю ще раз. Навіть якщо у вас буде звичка, без мотивації ви зможете легко відмовитися від робіння зарядки в будь-який момент. І тіло вас підтримає! Воно скаже: «слухаюсь!» І візьметься за вироблення нової звички. Тобто звичка просто робить процес легшим, але це ще не все!

Добре, зі звичкою розібралися. Мотивація є. Починаємо робити зарядку. Як тепер утримати себе у вирішенні робити зарядку постійно? Є ще один механізм, про який не можна промовчати. Який? Правильно, це воля!

Саме вона рухає, змушує вас приймати щодня рішення «Я роблю зарядку!». Воля - це ваш невидимий мускул, про тренування якого треба дбати в першу чергу! Тренування м'язів - це ніщо в порівнянні з тренуванням волі. Тому що за допомогою волі можна зробити в житті абсолютно все.

Мотивація схиляє вас на користь рішення «Я починаю робити зарядку!». Мотивація відкидає всі інші можливі варіанти, розчищає шлях до прийняття рішення. Іноді здається, що тільки її однієї і достатньо, щоб почати діяти. Наприклад, якщо ви вирішили почати робити зарядку вранці, то дуже просто, встати вранці в перший день. Трохи складніше у другий. У третій вже дуже і дуже не просто. А що відбувається на четвертий? Ви залишаєтеся в ліжку! І не тому, що мотивація зникла. Ні! З нею все в порядку! Ви точно так само не хочете хворіти або хочете бути стрункішою. Але це воля не достатньо розвинена, щоб випхати вас на четвертий день з ліжка. У цього вашого двигуна поки ще не достатньо потужності, щоб рвонути вас як слід з місця!

Давайте тепер розберемося ще з одним пунктиком, а саме з задоволенням. В принципі, для того, щоб почати робити зарядку, досить попередніх трьох. Але ж від життя хочеться отримувати задоволення ! Я навіть більше скажу, задоволення потрібно отримувати з самого першого разу! Не потрібно чекати, ось мовляв, зараз поки звикну, а потім може і сподобається! Або отримувати тільки моральне задоволення від того, що ви все-таки підняли себе з ліжка! Це добре, звичайно, але це не все!

Потрібно, щоб тіло після зарядки відчуло задоволення. Фізично! А для цього не потрібно себе катувати кожен день на повну котушку. Потрібно прислухатися до тіла! А як воно, рідне, там сьогодні? Скільки зможе сьогодні зробити присідань, скільки віджимань?

Дуже часто помічав, що люди ниють після спортзалів або тренажерок типу шведская стенка с турником. Мовляв, вчора тренер комплекс змінив, а сьогодні у мене все болить. Так і хочеться запитати: «А де голова твоя була?» Навіщо потрібно робити так, як усі? Щоб не здатися слабішим чи що?

Так що до задоволення потрібно прагнути, його треба брати! Потрібно саме з цією метою починати робити зарядку. Щоб була націленість така спочатку. Тоді це буде виходити все краще і краще. І це буде зміцнювати вашу мотивацію вже на рівні фізіології. Вже тіло буде знати, що це корисно і приємно

Застереження

Дуже багато, стикаючись з першими труднощами, починають шукати причини, чому не виходить, чому так важко і т.д. Моя вам порада: починайте з вироблення звички, тобто з дії. Не потрібно аналізувати причини, чому тіло не хоче вставати, чому йому ліньки, чому так важко на п'ятий день ... Тіло завжди робить те, що йому скажуть. Але воно має інерцію, як будь-яке інше тіло, у якого є маса.

Підбиваємо підсумки

Для того щоб почати робити зарядку, треба:

1. Продумати мотивацію.
2. Виробити звичку.
3. З першого ж дня почати отримувати кайф від зарядки. Фізично. (До речі, якщо потім хочеться поспати - спіть! Дайте тілу те, що воно просить!)
4. Зробити тренування гнучкішим. Тобто не потрібно робити одне й те саме і в однаковій кількості щодня. Вчіться слухати своє тіло!


Читайте також в рубриці «Спорт і фітнес»

Як правильно займатися йогою...

Як правильно займатися йогою...

Мабуть, кожному відомо, що йога - одна з найбільш популярних...

Як навчитися кататися на роликових ковзанах...

Як навчитися кататися на роликових ковзанах...

Більшість людей люблять дивитись фігурне катання, хокей, ковзанярський спорт, але...

Як сходити в аквапарк без проблем. Поради

Як сходити в аквапарк без проблем. Поради

У міські літні спекотні місяці аквапарки стають просто порятунком для...

Як правильно робити зарядку вранці

Як правильно робити зарядку вранці

Напевно кожен з нас з великим завзяттям починав робити щоранку...

загрузка...
Lotto-sport UAзагрузка...

ТОП-10 по темі:

Як навчитися битися (захищати се…

Як навчитися битися (захищати себе)...

Напевно, кожного хлопця, а останнім...

Біг зранку або ввечері...

Біг зранку або ввечері...

На ранковій пробіжці можна зустріти...

Як накачати м'язи грудей в домаш…

Як накачати м'язи грудей в домашніх умовах. Відео

Красива і підтягнута фігура -...

Як бігати, щоб схуднути?

Як бігати, щоб схуднути?

Існує поширена помилка, що біг...

Як одягатися в тренажерний зал?

Як одягатися в тренажерний зал?

Одяг - це, звичайно, не...

Як розвинути гнучкість хребта?

Як розвинути гнучкість хребта?

Всі проблеми, пов'язані зі здоров'ям,...

Я хочу почати займатися йогою, щ…

Я хочу почати займатися йогою, що мені для цього треба?

Я викладаю йогу вже більше...

Як почати робити зарядку?

Як почати робити зарядку?

Питання «Як почати робити зарядку?»...

Як правильно займатися йогою...

Як правильно займатися йогою...

Мабуть, кожному відомо, що йога...