Как подобрать седло для велосипеда

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

седло для велосипедаВелосипедные седла относятся к основным элементам, от которых зависит комфорт во время езды. Их подбирают с учетом типа байка, а также формы и размера велотехники. Если подобрать из каталога и купить в BikeWay Dnepr правильное седло для велосипеда, рассчитанное на определенные нагрузки, то удастся избежать дискомфорта во время длительного передвижения.

На что обращать внимание при выборе спортивных добавок?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

добавкиТрудно даже себе представить, какое количество людей мечтает о том, чтобы привести свое тело в порядок и выглядеть идеально. Тем не менее, даже те, кто все же записывается в зал, нередко не добиваются результата. Почему так происходит?

Як правильно робити зарядку вранці

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.17 (3 Голосів)
Напевно кожен з нас з великим завзяттям починав робити щоранку зарядку, але потім це запал кудись зникав. Для того щоб робити зарядку щоранку і не кидати, вам знадобиться підтримка з боку близьких, їх моральне схвалення вашої корисної звички. Комплекс вправ ранкової зарядки забезпечить гарний настрій і заряд

Вчимося вибирати бігову доріжку, - тренажер для спортивних занять

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (2 Голосів)
Вчимося вибирати бігову доріжкуКупівля тренажера, будь-якого - справа відповідальна, оскільки це безпосередньо стосується вашого здоров'я. Неправильний вибір в кращому випадку не принесе бажаних результатів, в гіршому - негативно вплине на вашу фізичну форму і суглоби.

Вибираємо правильно бігові кросівки

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)
бігові кросівкиПід час бігу навантаження йде не тільки на ноги, але й на інші частини тіла і органи. Тому від якості кросівок для бігу буде залежати ефективність пробіжки і здоров'я всього організму. Наприклад, якщо кросівки неякісні, тоді ударне вертикальне навантаження буде йти на міжхребетні диски і суглоби, що сприятиме їх зміщення або руйнування. Так давайте ж розберемося, яка взуття найкращим чином підійде для бігу, щоб він не тільки приносив задоволення, а й зміцнював здоров'я, а не руйнував його.

Вибираємо бігову доріжку для дому

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 (2 Голосів)
Вибираємо бігову доріжкуПри сучасному темпі життя, коли люди постійно кудись поспішають і вічно запізнюються, замість піших прогулянок вони вибирають всілякі транспортні засоби. І добре, якщо це виявиться велосипед. 

Як сходити в аквапарк без проблем. Поради

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.25 (2 Голосів)
аквапаркУ міські літні спекотні місяці аквапарки стають просто порятунком для людей, охочих опустити тіло в прохолодну водичку. Та й настрій у відпустці у людей такий, що тягне випробувати всі водні радості життя - від ледачої пляжної засмаги до екстремальної гірки «Торнадо» в аквапарку. 

Вправи для схуднення

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.10 (5 Голосів)
Вправи для схудненняЯк кажуть, рух це життя. Але якщо ваші рухи обмежуються тільки переходами від дивана до кухні, а найважче, що ви піднімаєте, це столові прилади, то навряд чи за допомогою такого способу ви зможете похудати.

Вибираємо спортивний тренажер для дому

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)
спортивний тренажерМати гарну підтягнуту фігуру - це здорово і модно, проте багатьох із нас турбує проблема надмірної ваги і млявість м'язів у зв'язку з практично нерухомим способом життя. Але знайти час на похід в тренажерний зал або на пробіжку в парку найчастіше не виходить, та й погода не завжди досить комфортна. Хорошим рішенням у цій ситуації будуть домашні тренажери, які дадуть можливість у зручний час займатися власною фігурою.

Як накачати м'язи грудей в домашніх умовах. Відео

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.64 (7 Голосів)
Як накачати м'язи грудейКрасива і підтягнута фігура - мрія будь-якої дівчини, а пружні гарні жіночі груди - предмет жадання кожного чоловіка. Самі груди складаються з молочної залози і жирового прошарку, а під залозою знаходиться великий грудний м'яз. Змінити форму або збільшити бюст без пластичної операції неможливо, однак спеціальні вправи допомагають накачати грудний м'яз, що візуально піднімає груди і робить силует більш спортивним.

Я хочу почати займатися йогою, що мені для цього треба?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.75 (4 Голосів)
займатися йогоюЯ викладаю йогу вже більше 7 років і дуже часто мене запитують: «Як мені почати займатися?». Я впевнена, що кожен чув слово-«йога». Для більшості людей це слово оповите таємницею. Багатьом страшно прийти в клас, тому що вони «новачки», хтось думає, що «йогою займаються тільки жінки за 50», комусь «страшно потрапити в секту» ну і багато ще того, що абсолютно не відповідає дійсності. 

Як приймати амінокислоти?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 (3 Голосів)
Як приймати амінокислоти?Прийом спортивної амінокислоти стало невід'ємною частиною життя більшості спортсменів. Спортивні амінокислоти являють собою подобу будівельного матеріалу для білків в організмі. Відповідно завдяки прийому спортивних амінокислот в організмі утворюються всі елементи і тканини.

Як вибрати штангу для домашнього спортзалу?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (3 Голосів)

Як вибрати штангуНапевно, у кожного спортсмена виникало бажання створити свій особистий, домашній спортзал. Це питання виникає з певних причин, основою яких є катастрофічна нестача часу на відвідування колективного спортзалу. 

Як одягатися в тренажерний зал?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.10 (5 Голосів)

Як одягатися в тренажерний залОдяг - це, звичайно, не головне в спортивному залі. Він не підвищує витривалість, не впливає на швидкість отримання вами бажаної фізичної форми, але здатен зробити тренування комфортним або некомфортним.

Як треба займатися на велотренажері, щоб схуднути?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

займатися на велотренажеріЯк же часто ми чуємо думку про те, що заняття на тренажерах в домашніх умовах не приносять ніяких результатів. А ви запитайте у будь-якого з незадоволених користувачів, а займаються вони? Як правило, у відповідь ви почуєте, що займалися, але не побачили результатів. І що стоїть тепер велотренажер в кімнаті, в кращому випадку, використовується як вішалка, в гіршому - пил збирає.

Як розвинути гнучкість хребта?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)

Як розвинути гнучкість хребта?Всі проблеми, пов'язані зі здоров'ям, які відбуваються в організмі людини, йдуть від хребта. Як же я вірю в це висловлювання. І в те, що проблеми з хребтом доставляють нам велику частину болячок, я теж вірю. Ну, звичайно, є ще нерви, які шкодять нам не менше. Але сьогодні мені важливо покінчити зі своїм остеохондрозом, тому буду розбиратися з цим. Нерви почекають свого часу ...загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як навчитися битися (захищати се…

Як навчитися битися (захищати себе)...

Напевно, кожного хлопця, а останнім...

Біг зранку або ввечері...

Біг зранку або ввечері...

На ранковій пробіжці можна зустріти...

Як накачати м'язи грудей в домаш…

Як накачати м'язи грудей в домашніх умовах. Відео

Красива і підтягнута фігура -...

Як бігати, щоб схуднути?

Як бігати, щоб схуднути?

Існує поширена помилка, що біг...

Як одягатися в тренажерний зал?

Як одягатися в тренажерний зал?

Одяг - це, звичайно, не...

Як розвинути гнучкість хребта?

Як розвинути гнучкість хребта?

Всі проблеми, пов'язані зі здоров'ям,...

Я хочу почати займатися йогою, щ…

Я хочу почати займатися йогою, що мені для цього треба?

Я викладаю йогу вже більше...

Як почати робити зарядку?

Як почати робити зарядку?

Питання «Як почати робити зарядку?»...

Як правильно займатися йогою...

Як правильно займатися йогою...

Мабуть, кожному відомо, що йога...