Як вибрати підгузники

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)
Як вибрати підгузникиВибір підгузників - завдання не найпростіше. А завдяки великій кількості слів-характеристик, покликаних показувати всю перевагу продукції над конкуруючими товарами (наприклад, «екстра», «дихаючі», «міні» або «супер»), цей вибір ще більше ускладнюється. Давайте зупинимося на основних характеристиках і розглянемо як зробити правильний вибір.

Вибір розміру

Як пише http://pampik.com/category/odnorazovyie-podguzniki, перед тим як відправитися на пошуки відповідних підгузників потрібно дізнатися точну вагу дитини, оскільки саме цей показник служить орієнтиром у виборі розміру і зазвичай вказується на упаковці.

Існує кілька основних типорозмірів. Вони можуть відрізнятися у різних виробників. Деякі діапазони розмірів перекриваються, інші включають серію "плюс", де є розміри для великих дітей. Типові діапазони:

Розмір 1 (2 -5 кг, 5-11 lbs)
Розмір 2 (3-6 кг, 7-14 lbs)
Розмір 3 (4-9 кг, 8-20 lbs)
Розмір 4 (7-18 кг, 15-40 lbs)
Розмір 5 (11-25 кг, 24-55 lbs)


Через те, що всі діти за своєю комплекцією різні, тому орієнтуватися тільки на вагу дитини слід акуратно - все-таки характеристика приблизна. Уникайте купувати підгузники, якщо вага вашої дитини на верхній межі розміру. Наприклад, якщо ваша дитина важить 5 кг, то правильніше буде купити розмір 3 (4-9 кг) або з обережністю і невеликою партією розмір 2 (3-6 кг), але ніяк не розмір 1 (2-5 кг).

Як вибрати підгузники

Коли діти стають більш активними, вам можуть знадобитися підгузники більшого розміру, щоб запобігти протікання. Деякі фірми виробники підгузників кажуть, що їхня продукція спеціально розроблена, щоб дати повний комфорт малюкові під час активних ігор. Деякі можуть похвалитися наявністю спеціальних прокладок для фіксації вологи.

Головне, щоб підгузник досить щільно сидів на малюкові, що не здавлював тіло і не мав зазорів.

Останнім часом великою популярністю користуються азіатські виробники підгузників, зокрема, японські марки впевнено увійшли на наш ринок і набирають позиції. Однак, при покупці потрібно враховувати один момент - азіати менше європейців. Щоб правильно вибрати розмір, потрібно, щоб вага вашої дитини збігалась або наближалась до нижньої, а не до верхньої межі розміру. Тобто повертаючись до нашого прикладу, якщо вага дитини 5 кг, то однозначно вибираємо тільки розміру 3 (4-9 кг).

Також як у дорослих не буває стандартних фігур, також і всі малюки трохи різні, тому підгузники, які ідеально сидять на синові вашої подруги, можуть не підійти вашій дитині. Вам знадобиться деякий час, щоб методом проб і помилок знайти "свого" виробника.
У перші 6 місяців життя діти, як правило, дуже активно ростуть і набирають вагу, тому в цей період краще утриматися від довгострокової закупівлі. А потім ці процеси поступово сповільнюються, що дає можливість вже довший термін використовувати підгузники певного розміру без страху, що вони стануть малі занадто швидко.

Різні підгузники для хлопчиків і дівчаток

В залежності від статі дитини конструктивні особливості підгузників будуть відрізнятися. Наприклад, найбільшому намокання в лежачому положенні у дівчаток схильна задня і центральна частини підгузника, а от у хлопчиків основне навантаження припадає на передню частину.

Тому при користуванні підгузниками «унісекс», які однаково підходять і хлопчикам, і дівчаткам, не слід також нехтувати продукцією, що служить окремо для кожної статі («рожеві» і «блакитні»).

Фірми, які володіють серйозною репутацією, прагнуть розділяти продукцію за статевою ознакою. А ось виробники попроще не роблять такого поділу.

Ваша дитина, ймовірно, не буде заперечувати, які б підгузники ви не вибрали. Так що мова тут більше про економію, екологічність та зручність.

У деяких розвинених країнах існують програми з утилізації одноразових підгузників, але в нашій країні 100% їх йде на звалище. Якщо ви хочете почувати себе "зеленішим", розгляньте багаторазові види цих гігієнічних засобів.

Існують різні типи багаторазових підгузників. Деякі з них мають біорозкладні одноразові прокладки, щоб видалити більшу частину забруднення. Інші мають водонепроникну підкладку.

Зберігання підгузників

Підгузники, як і інші засоби гігієни, слід зберігати за певними правилами, щоб уникнути раннього псування.

Краще їх зберігати в прохолоді і сухості, не на кухні або у ванній кімнаті, так як в цих приміщеннях вологість і температура досить високі.

Якщо ви купуєте підгузки великою партією прозапас, то зверніть увагу на цілісність упаковки.

Багато виробників вказують на пачці термін, в який буде краще використовувати підгузники. Звичайно, бажано не зберігати їх більше зазначеного терміну.

Читайте також в рубриці «Материнство»

Діти. Виховувати чи любити?

Діти. Виховувати чи любити?

Коли в родині з'являються діти, а потім виростають до здатності...

Чому малюк плаче?

Чому малюк плаче?

Напевно, немає такої матусі, яку не цікавило б це питання....

Як вибрати підгузники

Як вибрати підгузники

Вибір підгузників - завдання не найпростіше. А завдяки великій кількості...

Як навчити дитину іноземної мови...

Як навчити дитину іноземної мови...

Ніхто не сперечається, що дитині необхідна іноземна мова, але от...

загрузка...

Рекомендуємо:

Вагітність на mamatato.com

Все, що потрібно знати про вагітність і материнство.

Вагітність на mamatato.com

Це питання виникає у новоспечених вагітних одним з перших.
загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як розвивається вагітність...

Як розвивається вагітність...

Як відбувається розвиток вагітності по...

Який одяг потрібен новонароджено…

Який одяг потрібен новонародженому?

Питання «Який одяг потрібен новонародженому?»,...

Чи робити дитині щеплення (приви…

Чи робити дитині щеплення (прививки)?

Щеплення - болюча тема для...

Годування грудьми. Як кинути та …

Годування грудьми. Як кинути та перестати?

Ось вже ваш малюк підріс,...

Діти. Виховувати чи любити?

Діти. Виховувати чи любити?

Коли в родині з'являються діти,...

Як читання казок впливає на дити…

Як читання казок впливає на дитину...

Старі, добрі казки розповідають малюкові...

Як дізнатися вагітна чи ні...

Як дізнатися вагітна чи ні...

У кожної жінки вагітність протікає...

Рекомендації при виборі дитячого…

Рекомендації при виборі дитячого ліжечка

Народження малюка, напевно, найщасливіша і...

Як правильно прати дитячі речі?

Як правильно прати дитячі речі?

Речі маленької дитини кожен день...

Як привчити дитину до порядку...

Як привчити дитину до порядку...

Кожна мама знає, що значить...