Як зрозуміти, чи любить він тебе?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.38 (29 Голосів)
любить він тебеРозібратися у своїх почуттях не так просто, що вже говорити про чужі почуття. Отже, як зрозуміти подобаєшся чи ти хлопцю? Як зрозуміти чи любить хлопець тебе? Цими питаннями часто задаються всі дівчата. Але дати відповіді на них не так просто, як може здатися на перший погляд. Адже хлопці та дівчата закохуються по-різному. 

Коли хлопець подобається дівчині, то у неї відразу ж проявляється симпатія до нього. Тому вона може точно сказати чи подобається він їй. Потім у неї з'являється закоханість (практично відразу ж), зазвичай дівчина ще не сильно знайома з об'єктом своєї уваги, вона до ладу не знає, яка він людина. Але вона вже точно дасть вірну відповідь на запитання, любить вона його чи ні. Але хлопці зліплені зовсім з іншого тіста. Перше, що привертає хлопців в дівчатах це сексуальний потяг, але не зовнішність, а сексапільність дівчини. Тому хлопець не може сказати, подобаєшся ти йому, чи вважає він тебе красивою і симпатичною. Але навіть зовнішність дівчини для хлопця не має ніякого значення, вона другорядне значення. Він може тільки з точністю відповісти чи хоче він з тобою переспати, збуджуєш чи ти його і сексапільна чи ти для нього. Ось саме з цього безліч хлопців зустрічаються і відчувають себе комфортно з дівчатами, зовнішність яких далека від стандартів фотомоделі. Саме це і доводить, що зовнішність для хлопця не головне.

Нерозумно намагатися з'ясувати у хлопця подобаєшся ти йому чи ні. Звичайно, він скаже, що подобаєшся йому, що краще тебе немає нікого на білому світі, він буде тобі брехати про що завгодно і робити компліменти твоїй зовнішності. Але правду, на жаль, він вам не скаже. Та й кому потрібна ця, правда. Краще знати чи вважає він тебе привабливою. А на це питання хлопець зможе дати тобі відповідь. Але як самій це зрозуміти? Все просто: якщо він дивиться на тебе, з блиском в очах, то можна сказати однозначно, що ти для нього приваблива! Якщо він зробить пропозицію зустрічатися, то можеш бути з точністю впевнена, що для нього ти приваблива. Забудь про комплекси з приводу своєї зовнішності, насолоджуйся щастям. Початок знайомства починається з того, що ти стаєш для нього сексапільною. Коли дівчина розуміє це, то потім починається скаржитися, що, мовляв, всі хлопці (мужики) козли. Але саме це все хлопцям на початку і потрібно. Це, правда, на яку не варто ображатися.

Можна чекати, коли його будуть подобатись твої душевні чи розумові якості? Але для цього потрібен час, багато часу, який необхідно чоловікам. Це дівчині достатньо півхвилини, щоб все для себе вирішити, зрозуміти, що він її обранець, але не чоловікові. Це абсолютно нормально, що з самого початку вашого знайомства він відчуває тебе сексапільною. І це не означає, що потрібно стрімголов спати з ним, навіть якщо він сильно попросить. Крім того такий розвиток подій може все зіпсувати і потім тобі доведеться гадати чому він не дзвонить. Використовуй з користю благодатний для себе час, коли він буде найбільш делікатний і поблажливий до тебе. Це і буде його станом закоханості, але цей стан через якийсь час закінчиться. Тому за цей час тобі потрібно встигнути побудувати міцний фундамент відносин, які не дадуть вашому роману незабаром закінчитися. Так що використовуй його стан закоханості для досягнення своїх цілей.

Як зрозуміти чи любить хлопець?

Що таке любов у розумінні хлопця? Для нього це осмислене і зріле почуття, яке з'являється через довгий час. Він повинен зрозуміти і дізнатися тебе з усіх боків: твою душу, інтелект, все в тобі. Для цього йому буде потрібно не менше півроку, а може навіть і більше, щоб він усвідомив, що він тебе любить. Як дізнатися чи люблять тебе, чи любить він тебе? Прийде час, і він сам признається тобі в любові. Якщо у нього є почуття до тебе, то він запропонує назавжди з'єднати ваші життя, якщо він зрозуміє, що не відчуває до тебе те, що необхідно відчувати, то запропонує вам розлучитися і залишитися друзями, коханцями.

До цього моменту для нього любов буде лише гра, хоча він буде говорити тобі, що любить. Необхідно просто дочекатися поки він сам зізнається у своїх почуттях. Як зрозуміти чи любить хлопець тебе? Головне не робити помилку і пасивно чекати щасливого моменту визнання в любові і пропозиції руки і серця. В цей час не потрібно просто чекати, необхідно зводити мости і зміцнювати те, що вже побудовано між вами. Якщо нічого не робити, то можна залишитися біля розбитого корита. Плекайте свої відносини, будуйте щастя, вчіться розуміти і приймати, відчувати його. Тільки в такому випадку можна отримати те, що хочете.

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як зустріти справжнього хлопця за 24 години?

Як зустріти справжнього хлопця за 24 години?

Якось раз в кафе я мимоволі спостерігала неприємну сцену сварки...

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не так просто, що вже говорити...

Заняття імбілдінгом в домашніх умовах

Заняття імбілдінгом в домашніх умовах

Для імбілдінгу використовують такі тренажери , як лазерний тренажер ,...

Як зберегти шлюб...

Як зберегти шлюб...

Питанням про збереження шлюбу в той чи інший період задається...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...