Як навчитись правильно цілуватися. Відео

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.64 (99 Голосів)
Як навчитись правильно цілуватисяЯк правильно цілуватися? Ті, хто вважають себе достатньо досвідченими в любові, сексуальними та впевненими в собі, та й просто вже хоча б одного разу випробували почуття пристрасті і близькості, посміхнуться у відповідь, подумавши про те, що дивно і навіть нерозумно багато думати про це і вже тим більше шукати відповідь в мережі або навіть питати поради. 

Між тим, настільки наївне запитання може виявитися корисним не тільки тим, хто мріє про поцілунок в перший раз, але й навіть дівчині, яка впевнена, що вміє цілуватися правильно ... Ні-ні, це не означає, що ви робите щось не так і навіть не означає, що ваш перший поцілунок міг би бути набагато кращим, це означає лише те, що ви можете відкрити в собі нові грані чуттєвості, спробувавши доторкнутись до губ коханого по-іншому, здивувавши себе і його пробудженням нових відчуттів і хвилюючих думок. Адже ми не так вже багато знаємо про хімію поцілунку ...

Як правильно цілуватися перший раз

Як правильно цілуватися з хлопцем? Кажуть, що чим менше про це замислюєшся, тим краще виходить. Але все одно перший поцілунок часто випереджає безліч серйозних роздумів і навіть репетицій. Як вам думка про тренування з власною рукою або помідором, які настільки часто обговорюються в молодіжних фільмах? Не збуджує? Ну і правильно, тренуватися краще зі своїм коханим - живим гарячим і настільки ж схвильованим, як і ви. Тільки такий поцілунок може бути справжнім, а значить і правильним.
Вкрай бажаних складових для першого правильного поцілунку всього дві і одна обов'язкова. Перша - це підходяща обстановка (зовсім не обов'язково свічки та романтична музика або берег моря - досить просто більше довгого, ніж зазвичай, погляду один на одного). Друга - свіже дихання (м'ятний льодяник або ще краще - зелене яблуко, менше гострого і вже тим більше цибулі в день побачення). Все ж інше зовсім неважливо ... Ах, ні, ще одна обов'язкова складова - взаємне бажання.

Порада: поцілунок починається трохи раніше вашого зближення і торкання губами, він починається саме з очей, із погляду. Мистецтво флірту пропонує наступну рекомендацію: долічіть до семи, дивлячись в очі, посміхніться, повільно переведіть погляд на губи, і через три секунди знову подивіться в очі обранця. Ще одна збентежена усмішка - тепер і він відчуває ваш трепет і ваше хвилювання.

Ви все ж хочете подробиць, як правильно цілуватися з хлопцем перший раз? Що ж, зробіть це неспішно й обережно, спочатку ледь торкнувшись, а потім ніби пробуючи десерт із солодкого морозива. Розслабтеся, обгорніть руками шию партнера або торкніться долонею його щоки, запустіть пальці у волосся, так ніжність огорне вас єдиною хмарою. І опустіть повіки, це допоможе вам довіритися партнеру і пробудитися інстинкту, адже ви й самі давно вже знаєте в глибині себе, як правильно цілуватися.

Як правильно цілуватися з язиком, як правильно цілуватися взасос
Як правильно цілуватися взасос? Звучить не дуже романтично, а для тих, чия історія життя ще не переповнена поцілунками, ще й трохи пошло ... Зовсім дарма. Те, що здається вульгарністю, є насправді деякої агресією, агресія в поцілунку розкриває бік пристрасті, без якої любов була б неповноцінною.

Не бійтеся досліджувати губи і рот вашого обранця. Одночасно з легкими і природними рухами голови, проникніть в його рот, доторкніться язиками. Лижіть, пестіть - але не рукою, не пальцями і не шкіру, ні руки і плечі, а поцілунком губи і рот коханого.

Поцілунок взасос - міцний і дурманний як дороге вино або ж, навпаки, вдаряє в голову, але таке ж п'янке шампанське. Все залежить від вашої емоційності і вашого характеру. Відкрийте рот, притисніть до губ партнера, інтенсивні і пристрасні, глибокі взаємні рухи губ ... Найважливіші почуття для початку такого поцілунку - порив, ваше збудження.

До слова, «як правильно цілуватися з язиком » можна перефразувати і в куди більш романтичну форму питання про французький поцілунок, адже саме так називається довгий поцілунок з розкритими губами і з язиками, і навіть легкими прикушення губ один одного. Правда багато французів цей самий поцілунок з упевненістю низвають англійським ... Саме такі поцілунки часто засуджуються суспільством, якщо відбуваються на публіці, на показ - аж надто вони інтимні і занадто розбурхують розуми оточуючих.

Ви досі максимально цнотливі в своїх поцілунках, ваші губи обережні, трохи скуті і недовірливі або просто дуже ніжні? Не чекайте, уявіть сексуальну сцену пристрасті, легко вкусіть або щипніть губами губи коханого. Прикрийте і розкрийте очі, трохи примружтесь, зробіть хитрий погляд спокусниці ... Жінка повинна приміряти на себе всі ролі в любові, ніжності і пристрасті, не відмовляйте собі в цьому.

І наостанок невеличка відео-інструкція, як правильно цілуватись:
Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як втримати чоловіка?

Як втримати чоловіка?

Що б там не варнякали страшні дурепи-феміністки без депіляції, головною...

Як знайомитися з друзями хлопця

Як знайомитися з друзями хлопця

Перед знайомством з батьками твого хлопця тебе чекає не менш...

Закоханий чоловік Діва – поведінка у відносинах

Закоханий чоловік Діва – поведінка у відносинах

Знаком Діва, як відомо, керує Меркурій, який відповідає за інтелект. nМожливо...

Тибетські мантри для здоров'я, довголіття і омолодження

Тибетські мантри для здоров'я, довголіття і омолодження

Тибетські мантри для здоров'я, довголіття та омолодження володіють великою силою....

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...