Де знайти коханця для сексу?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.13 (8 Голосів)

Де знайти коханця для сексу?Зустріти взаємну та всепоглинаючу любов, жити разом з коханою довго і щасливо і померти в один день - хочеться всім. Але життя часом підставляє підніжки і не дає нам того, про що пристрасно мріється. А закони фізіології ніхто не відміняв! Тягне на секс і все тут (кого не тягне, прохання далі не читати - не втрачайте дорогоцінний час!).

Отже: де знайти коханця? На роботі? Боже упаси! Нікого ще службовий роман до добра не доводив (не спорю: рідкісні винятки бувають!). Якщо любите танцювати, йдіть в нічний клуб. Можна відправитися на спеціальну вечірку знайомств, але в основному туди приходить молодь, а якщо заявлено, що запрошені ті, кому за 30, то чоловіки там повально пенсіонери.
Ще можна знайомитися по барах, ресторанах і кафе, але це лише для виключно для яскравих і сміливих дівчат. До того ж швидше за все чоловік, який сподобався, виявиться неініціатівен (він же не налаштований на знайомство! Може, одружений, а може проблем вище даху).

Найпростіше і ефективне - це дати оголошення на сайті знайомств. Чому? Та тому що люди тут налаштовані на знайомство, з готовністю йдуть на контакт і цілком відверті в почуттях і думках (є брехуни, але не про них зараз мова). І події тут розвиваються значно швидше, ніж в реалі: ви відразу можете з'ясувати, що хоче ваш партнер, одружений він чи ні. До того ж знайомитися тут можна хоч тридцять три рази в день. В реальності людям зрілих років це не вдається.

Для початку признайся собі самій, що ти вже цілком вільна від забобонів, що твоя тонка душевна організація зараз не в рахунок, що на перший план вийшли інстинкти і зараз дуже потрібен чоловік! Звичайно, є жінки, для яких головна ерогенна зона це мозок, а й для таких настає час Х, коли від самотності зносить дах.

Дозвольте собі побути «поганою дівчинкою». Так і скажіть: «Ну і що, якщо я подамся в рознос? Коли-небудь це можна допустити! Бабин вік короткий, візьму від життя все ». І це психологічно вірне рішення. Гірше, коли в душі хочеться розгнузданого сексу, а свідомість обурюється: «Боже! Я закінчила Консерваторію, університет, мої батьки душа в душу живуть 50 років, у мене діти .... Ні, треба шукати чоловіка лише для серйозних стосунків ». Повторюся: ця стаття написана для тих жінок, які вже усвідомили, що їм просто потрібен секс.

Є сайти, заточені винятково на підбір сексуального партнера, є - і вони більш популярні - на знайомства, які передбачають швидкий розвиток подій. Отже: геть святенництво! На сайті тисячі жінок і чоловіків, нікому особисто до вас діла нема. Це варто усвідомити з самого початку. Тому не шліть меседж: я не така! Чоловіків це страшно веселить, бо майже кожна «не така»! Перш ніж скласти анкету, почитайте анкети інших жінок (а чоловікам слід почитати анкети чоловіків). Багато що стає зрозуміло. Жінки грішать повідомленнями про свою винятковість. І красуні всі поголовно і розумниці, і «нікого тут не шукають». Такими «королевами» нормальні чоловіки не зацікавляться. Краще (можливо) чесно написати: звичайна жінка хоче познайомитися з ....

Отже: ви даєте оголошення на сайті. Не варто писати про наявність дітей (в даному контексті вони до справи не відносяться), відверто напишіть: «Хочу необтяжливих тривалих (або нетривалих - визначтеся в бажаннях) відносин з порядним охайним у всіх сенсах чоловіком таких-то років, які мають місце для зустрічей. Пенсіонерів та підлітків прохання не турбувати! ».

Будьте готові до того, що спочатку на вас обрушиться шквал листів від повних дурнів. Це не страшно, поставтеся до подій з гумором. Треба просто трохи почекати, поки ваша анкета понизиться в рейтингу і стане практично непомітною. Саме час почати пошуки! Задайте параметри пошуку і шукайте симпатичного чоловіка, читайте уважно анкети. Я б порадила відразу відсівати нарцисів, які висувають жінці неймовірні вимоги на кшталт «не старше 28 строго! Не повна, без дітей, без проблем»і любителів переписувати класиків (чоловік явно не в собі, якщо в анкету вписує сонети Шекспіра, анекдоти або цитати Сократа).

За опитуванням 50-ти  чоловіків від 34 до 55 років, я з'ясувала, що всі вони з симпатією ставляться до жінок чесних, незакомплексованих. Головне, не висувайте непомірних вимог на зразок зустрічей в дорогих готелях, вечерях у ресторанах, подарунків (це нагадує проституцію, до того ж конкуренція висока, таких - з вимогами - тут багато) і не закохуйтеся. Адже поки вам потрібен тільки секс. Жінкам корисно іноді вести себе так само цинічно, як чоловіки.
До речі, саме в таких жінок найчастіше закохуються найвимогливіші чоловіки ...


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Мотивація для схуднення. Найсильніші прийоми

Мотивація для схуднення. Найсильніші прийоми

Сучасний світ диктує нам безліч правил: як говорити, у що...

Важливість сексу в житті людини, вплив на організм

Важливість сексу в житті людини, вплив на організм

Щоб підвищити розумові здібності, ми тренуємо головний мозок, а на...

Як познайомитися із хлопцем вконтакте

Як познайомитися із хлопцем вконтакте

Проводиш в соціальних мережах стільки часу, що друзі і знайомі...

Як повернути кохану дівчину?

Як повернути кохану дівчину?

Розлучився з дівчиною? Співчуваю ... Якщо ти читаєш цю статтю,...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...