Як підтримати коханого чоловіка?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.00 (1 Голос)

коханий чоловікЯк підтримати коханого чоловіка? Чомусь багато жінок вважають, що чоловіки сильні і морально, і фізично, і підтримка їм абсолютно не потрібна. Я не є прихильницею цієї думки і вважаю, що в підтримці в якусь важку хвилину потребують усі, незалежно від статі і віку.

Між іншим, ранимі й емоційні чоловіки зустрічаються досить часто, можливо, навіть частіше, ніж жінки. А ситуації в житті бувають різні.

Жінки звикли до життєвих труднощів і з завзяттям їх долають. До того ж, жінкам суспільство прощає їх маленькі слабкості і невдачі. Чоловіки ж, найчастіше, не можуть прийняти поразку. Мало того, їм здається, що всі навколо помічають їх слабкості і від цього впадають в паніку. В цей момент чоловікам як ніколи потрібна підтримка улюбленої жінки.

З дитинства хлопчиків виховують більш строго. Їм постійно нагадують про те, що чоловіки не плачуть , чоловіки не страждають, чоловіки повинні бути сильними. Виростаючи з цією думкою, чоловіки і справді все носять в собі. В результаті негативні емоції накопичуються, що не кращим чином позначається не тільки на стосунках у сім'ї, а й на здоров'я вашого благовірного.

Перш ніж зрозуміти, як підтримати коханого чоловіка, треба знайти шлях не тільки до його серця, але і до відчуттів. Мудра жінка завжди зрозуміє, що щось відбувається з її половинкою. Підтримка не повинна полягати в витиранні сліз хусткою. Ви не матуся, а він не п'ятирічний малюк. Ви повинні дати зрозуміти, що б не трапилося - ви завжди на його боці, ви поруч і в горі, і в радості.

Дуже часто неприємності на роботі у чоловіка приводять до непорозуміння, а буває, і до розриву в сім'ї. Знаю таку сім'ю. Все було добре, поки в один момент до чоловіка на підприємство не з'явилися перевіряючі. Вони перевіряли кожен підпис, кожен папірець, а йому доводилося звітувати за всі промахи його співробітників. Додому чоловік став приходити пізно, іноді напідпитку (так як доводилося накривати «поляни» перевіряючим). Про все це чоловік розповідав дружині, а вона, замість того щоб підтримати, почала звинувачувати і влаштовувати скандали.

Його напружували на роботі, вдома «пиляла» дружина, звинувачуючи в тому, що він знайшов собі нову пасію. А він був вірний і чесний з нею. Зрештою, хвиля нерозуміння захлеснула його повністю, і він пішов з сім'ї. Здавалося б, зрозумій, приголуб, пожалій, адже йому і так нелегко, і все було б зовсім по-іншому. Не зрозуміла, не підтримала, тепер одна виховує сина. А інша не любила, та й він її не любив, але підтримала у важку хвилину, і він тепер з нею.

Чому жінки будь-яку зміну в чоловікові сприймають неодмінно ніяк інакше, як «у тебе хтось є ...»? Чому, якщо у нас змінюється настрій, то це означає тільки одне - немає настрою! А от якщо чоловік прийшов в задумі - значить, знайшов коханку? А може бути, краще не звинувачувати, а підтримати коханого чоловіка ? Не треба випитувати, що у нього не так. Захоче - сам розповість. Краще створіть всі умови для того, щоб хандра швидше пройшла.

Створіть у будинку затишну, сприятливу обстановку, запросіть чоловіка на матч його улюбленої команди або просто купіть йому те, про що він давно мріяв. Ваша турбота і непідробна увага будуть найкращою підтримкою у важку хвилину! Бережіть і розумійте своїх чоловіків!


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як пережити розлуку з коханою людиною?

Як пережити розлуку з коханою людиною?

Іноді в житті приходить такий період часу, коли доводиться бути...

Як повернути кохану дівчину?

Як повернути кохану дівчину?

Розлучився з дівчиною? Співчуваю ... Якщо ти читаєш цю статтю,...

Як краще відпочивати: спільно або нарізно?

Як краще відпочивати: спільно або нарізно?

Деякі розглядають відпускний час не тільки як можливість відновити сили...

Що подарувати дівчині?

Що подарувати дівчині?

Список складений на основі мого досвіду, інформації з Інтернету і...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...