Поради та рекомендації лікаря сексопатолога

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.17 (3 Голосів)

У даній статті ми розглянемо одні з найчастіших запитань до лікаря сексопатолога і відповіді на них. Не завжди є можливість і час звернутися до кваліфікованого лікаря сексопатолога, тому іноді можна отримати відповідь, ознайомившись з його рекомендаціями на тему інтимних відносин і сексу. Можливо, і ви знайдете відповідь на питання яке вас цікавить у цій статті, а може бути, дізнаєтеся для себе щось нове.

Поради та рекомендації лікаря сексопатолога

Поради, рекомендації сексопатолога

Коли треба звертатися до сексопатолога?

Як тільки з'явилися статеві розлади. Не соромтеся — це зайвий сором, його треба подолати. Буває достатньо однієї консультації фахівця, щоб статеве життя повністю нормалізувалася.

Яка нормальна тривалість статевого акту?

Як правило, інтимна близькість триває близько 8-15 хвилин, а іноді буває всього 20 фрикцій, і це теж нормально. Крім того, що кожна людина індивідуальна, тривалість статевого акту в одного і того ж чоловіка може різнитися залежно від його фізичного стану, настрою, ситуації, поведінки партнерки. Знизити статеву активність і навіть зробити неможливим статевий акт може одна необережно кинута жінкою фраза («А ти ноги мив?»).

Яка нормальна частота статевих зносин?

Все суто індивідуально. За даними статистики, до 25 років — у більшості практично щодня, старше 25 років – 3-4 рази в тиждень, в 30-45 — 2 рази в тиждень, старше 45 років — 1 раз у 10-12 днів. Керівним принципом повинна бути: так часто, як потрібно, і так рідко, як можна.

Відомий сексопатолог Кінзі наводить наступне кількість статевих актів у тиждень: 21-25 років — 3,3; 26-30 років – 2,9; 31-35 років — 2,5; 36-40 років — 2,2; 41-45 років — 1,8; 46-50 років — 1,8; 51-55 років — 1,4.

Поради та рекомендації лікаря сексопатолога

Поради та рекомендації сексопатолога

Однак, в умовах шаленого ритму сучасного життя, це скоріше оптимістичний прогноз.

Найбільш точну відповідь чоловік може дати собі сам: якщо після короткого відпочинку він відчуває себе добре, це і є його норма. Якщо ж протягом тривалого часу залишається розбитість, втома, значить, частоту статевих актів треба зменшити.

Про що слід думати під час статевого акту?

Відкиньте всі думки, образи і турботи — в ліжку тільки любов і секс. Робіть все, що робиться, в любові збочень не буває.

Чи Правда, що з віком статева активність падає?

Польські і чеські сексопатологи стверджують, що це неправда і забобони! Всі навколо говорять, що потенція з віком повинна падати, і чоловік чекає цього, вселяє собі це. Частота статевих зносин може дещо зменшуватися, сама ж потенція — ні. Інша справа, що на неї певним чином впливають хвороби — діабет, простатит, ожиріння, нервові захворювання, перенесені інфекції, операції. У зрілого чоловіка може дещо зміщуватись ерекція. Вона настає після любовної гри, але це не вважається статевою слабкістю. Чоловікові корисно згадати найбільш вдалі випадки статевого акту — успіх прийде обов'язково.

Ми з чоловіком часто не отримуємо задоволення від статевого акту. Від чого це залежить?

Причин може бути багато: втома, нервове напруження, сварка, недовіра, підозра, ревнощі, занадто часті статеві акти та ін Часто це трапляється, якщо була відсутня або була занадто короткою перша фаза статевого зносини — фаза підготовки. Має також значення для жінок третя фаза — фаза розслаблення. Чоловік після оргазму нерідко відвертається і швидко засинає. Це неправильно. У дружини збудження триває довше, тому слід зайвий раз поцілувати дружину, приголубити, подякувати за доставлене задоволення.

Багато культуристи вживають препарати, що містять чоловічі статеві гормони. Це не шкідливо?

Це не просто шкідливо, а дуже шкідливо для здоров'я: знижується функція яєчок, надалі може наступити їх атрофія і статева слабкість. У дівчат може припинитися ріст, порушитися менструальний цикл.

 Правда що тісні плавки впливають на статеві органи?

Тривале носіння тісних плавок, дуже вузьких джинсів викликає здавлювання і перегрівання статевих органів, що шкодить їм. А якщо юнак ще й випиває, сума всіх цих факторів може створити для нього ризик безпліддя.

Не шкідлива ерекція при тісному спілкуванні з жінкою, якщо воно не завершується статевим актом?

Таких ситуацій краще уникати. Крім неприємних відчуттів в статевих органах, це не байдуже для здоров'я.

Як відображається статеве утримання на потенцію?

У молодих чоловіків — ніяк. Чоловікам старше 50-55 років рекомендується дотримуватися певного ритму. Нехай 1 раз в тиждень, 10 днів, Навіть у 2-3 тижні, але цей ритм допомагає чоловікові збережися потенцію.

Як відбивається на функції статевих прийом гашишу (анаші тощо) ?

При одноразовому прийомі (куріння, жуванні) спочатку може бути навіть посилення статевої активності. Однак при регулярному прийомі наркотиків у значних дозах сексуальні бажання і потенція зовсім подавляються. Однак ці порушення повністю проходять у излечившегося хворого.

Поради та рекомендації лікаря сексопатолога

Поради та рекомендації сексопатолога

Потрібні жінки перед статевим актом красиві слова?

Є прислів'я: «Чоловік любить очима, а жінка-вухами». Навіть дуже сильний в статевому відношенні чоловік не принесе щастя жінці, якщо буде грубий, неласков, не зуміє знайти приємні, лагідні, красиві слова. Слабкий у статевому відношенні і зовні менш привабливий, але добрий, ніжний, турботливий, вміє гарно говорити — дасть жінці більше щастя, і вона піде за ним. Чоловіки, вчіться говорити жінкам красиві, ласкаві слова, якщо не хочете, щоб за вас їх говорили інші!

Чи повинна жінка отримувати оргазм при кожному статевому акті?

Немає. Якщо жінка отримує оргазм в одному з кількох актів, що це фізіологічно нормально. Дуже багато жінок взагалі не відчувають оргазму. Кілька років тому в Польщі було проведено анонімне опитування. Серед 1050 опитаних жінок, які дуже рідко відчувають оргазм, 80% вважали себе щасливими.

Що таке «невроз очікування» або сексуальна невпевненість?

Це одна із частих причин сексуальних порушень у чоловіків. Причиною його може послужити який-небудь випадковий зрив — від втоми, нервової напруги, несприятливої обстановки, тривалого утримання та ін. Сильним поштовхом до цього неврозу може стати нетактичній докір, необережно кинута фраза, одне необдумане слово жінки про неспроможності чоловіка. Наступного разу чоловік вже починає думати, як би зрив не повторився, втрачає впевненість і невимушеність. Такі труднощі можуть супроводжувати чоловіка місяці й роки, поки він не звернеться до фахівця.

Існує думка, що при зниженні потенції допомагають статеві гормони. Чи це Так?

Не існує одного ліки для всіх випадків. Наприклад, скорочення тривалості статевого акту в одному випадку може бути наслідком ендокринного розладу, в іншому — нервового перенапруження, недосипання, тривалого стану тривоги, в третьому — запалення простати, у четвертому — інтоксикації. І лікування цих випадків різне.

Чому дружина не любить дивитися на мене, коли я голий?

У чоловіка сексуальне збудження може виникнути від однієї лише еротичної фантазії, у жінок таке буває дуже рідко. Чоловіків сильно збуджує оголене жіноче тіло, особливо грудей і статеві органи. А у деяких жінок вид чоловічих статевих органів викликає огиду. Чоловіки повинні це знати і миритися з цим. Але таке трапляється вкрай рідко.

Дружина бажає мати статевий акт тільки ввечері, а чоловік вранці. Як бути?

Якщо ерекція у чоловіка завжди нормальна, це не має ніякого значення. Але у багатьох чоловіків в ранкові години більше статевих гормонів і ерекція сильніше. Дружині треба з цим рахуватися.

Як повинен поводитися чоловік після перенесеного серцевого захворювання?

Дотримуватися обережності. Під час статевого акту пульс частішає до 180 ударів на хвилину, як у спортсмена при самій високій навантаженні, а артеріальний тиск підскакує на 40-80 мм. Цей тонкий питання краще обговорити зі своїм лікарем.

Як досягти кульмінації в статевому акті у обох партнерів одночасно?

Потрібно деякий час, щоб пристосуватися один до одного, виявляючи терпіння і органи почуттів.

Чоловік повинен свідомо утримуватися від кульмінації, щоб жінка в будь-якому випадку отримала задоволення.

А наближення кульмінації у жінки провокує її і у чоловіка. Потім збудження у нього проходить відразу, а у неї поволі затихає. Тому чоловікові слід продовжити ласки, говорити жінці приємні, ніжні слова.

 Як повинна поводитися жінка під час статевого акту?

Як хоче, але тільки не занадто пасивно. Треба урізноманітнити обстановку, час, пози і т. д. Дозволено все, що приносить обом максимум задоволення. У сексі збочень немає. Все, що робиться, нормально.

Поради та рекомендації лікаря сексопатолога

Поради та рекомендації сексопатолога

Що можна сказати про фригідності?

Якщо жінка хоч раз у житті мала оргазм — вона не вважається фригідною. До 20 років оргазм настає лише у 50% жінок, 30 — у переважної більшості, а до 45 років тільки 5% жінок не відчувають оргазму. Фригідних жінок не більше, ніж чоловіків, які страждають на імпотенцію. Фригідна жінка, якщо вона ні разу в житті не випробувала оргазм (неважливо, при мастурбації, пестощах, статевому акті або якось інакше). Не треба забувати твердження, що «немає холодних жінок, є незручні чоловіки». Якщо жінка заміжня за чоловіком, який відповідає її ідеалу, якого вона любить, яким довіряє, вона не залишиться холодною.

<h3 text-align:="" center;"=""> До якого віку чоловік може жити статевим життям?

Статевий потяг і можливість виконувати статевий акт зберігаються у чоловіків до глибокої старості. З 30 до 50 років наступає стабілізація можливостей, а в подальшому вони поступово знижуються, насамперед за рахунок частоти статевих актів. Причини тому — куріння, алкоголь, неповноцінне харчування, перевтома, тривалі перерви в статевого життя, захворювання та ін Але сам по собі вік не є критерієм обов'язкового зниження статевої функції. Відомо багато випадків, коли чоловіки старше 70 років мали по кілька статевих зносин в тиждень. Можливе народження дітей у 70-80-річних батьків. Однак той, хто хоче зберегти свою статеву здатність до старості шляхом «економного витрачання сил», глибоко помиляються. Функція непрацюючого органу слабшає.

 

 

 


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти порівняно з чоловіками. На практиці...

Як зробити чоловікові еротичний масаж...

Як зробити чоловікові еротичний масаж...

Еротичний масаж послужить відмінною прелюдією до близькості, дозволить внести в...

Як привернути увагу хлопця...

Як привернути увагу хлопця...

Деякі самотні дівчата, зустрічаючи своїх подруг під руку з хлопцем,...

Як зберегти відносини на відстані?

Як зберегти відносини на відстані?

У житті все складається часом не так, як ми хочемо....

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...