Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.40 (25 Голосів)

Жінки від природи емоційні істоти порівняно з чоловіками. На практиці сильна стать людства під час сексу стають не менш емоційними, ніж їх половини. Вони, як і жінки, відчувають задоволення від поцілунків і від оральних пестощів. Тому дуже важливо знати, як зробити чоловіку добре в ліжку мовою під час сексу.

Поцілунки, створюють справжнє задоволення

Поцілунки — прелюдія перед сексом. Існує велика кількість їх видів, з допомогою яких жінки знають, як робити своєму чоловікові добре в ліжку мовою. Багато з них можуть порушити чоловіка, а інші навіть довести до оргазму. Такого результату досягають близько 3% чоловічого населення планети.

Як мовою зробити чоловікові приємно в ліжку

Види поцілунків з мовою

Поцілунки приносять різні відтінки емоцій між двома людьми. Вони не повинні бути одноманітними, як і самі стосунки. Виділяють кілька видів збуджуючих поцілунків:

 • Дражливі. В процесі той, хто виконує роль дражнить, з ніжністю доторкається до губ свого партнера. Далі він покусує губи і водить мовою за ним. Перераховані дію здійснюються з перервами, показуючи партнеру, що він готовий на щось більше.
 • Будь-якій жінці відомі свої шляхи, як зробити чоловіку добре в ліжку мовою. Деякі жінки використовують техніку чергування поверхневих поцілунків з глибокими і ніжні з пристрасними. Це називається контрастним поцілунком. Багато хто дарує своїй коханій людині вологі поцілунки або настільки ніжні, що ледве торкаються своїми губами його.
 • Пристрасний поцілунок. Такий вид любовної техніки сповнений емоцій. Губи закоханих з пристрастю стикаються. Такий поцілунок відрізняє від інших своєю тривалістю. Партнери поєднують додатково інші прийоми, що привносять яскраві відчуття. Як мовою зробити чоловікові приємно в ліжкуНайефективнішими прийомами є:
  • кругові рухи мови;
  • втягування мови партнера на себе;
  • пестощі мовою неба;
  • вштовхування мовою.
 • Багатьох чоловіків збуджують ласки з несильним посмоктуванням губ. Це стає прелюдією і дає поштовх для переходу до сексу. Таким дією жінка показує партнерові всю серйозність своїх намірів заграючи з ним. Чоловікам подобаються різноманітні поцілунки не менше, ніж жінкам. Тому в процесі необхідно підключення жіночої фантазії.
 • Поцілунки під час інтимної близькості відкривають новий етап для жінки в процесі того, як робити коханому чоловікові добре в ліжку мовою. Вони роблять секс більш яскравим і насиченим. Пристрасні поцілунки з мовою під час близькості дає партнерам ще більшої енергії для продовження.
 • Поцілунки «Інато» припускають романтичний плавний перехід по всій поверхні губ. Жінка не повинна доторкатися до зубів свого коханого, а під час ласк вона повинна бути ніжною і не залишивши і сантиметри поверхні.
 • Техніка поцілунку «Самаян» передбачає ласки мови. Жінка бере його ніжно зубами і посмоктує. Забираючи його глибше в порожнину рота партнерка такою дією показує свою готовність до сексу.Як мовою зробити чоловікові приємно в ліжку
 • Манірні поцілунки припускають відсутність пристрасті. Жінка губами виконує дії, що нагадують промокання папером. Вони мають цінне значення для партнерів. Це означає глибоку сердечну прихильність партнерки, яка манірно цілує свого коханого.
 • Несамовиті поцілунки жінкою говорять про прихованих садистські схильності. Партнерка пестить свого коханого до тих пір, поки його не покинуть сили цим займатися. Це відрізняє владних і домінуючих представниць слабкої сторони людства.

Ерогенні зони, що вимагають уваги

Деякі жінки переконані, що ерогенні ділянки тіла обмежуються тільки пахової областю. Насправді у кожного чоловіка, їх багато і вони індивідуальні за емоційного забарвлення. Кожна жінка повинна володіти секретами впливу на них, щоб знати, як зробити чоловіку добре в ліжку мовою.Як мовою зробити чоловікові приємно в ліжку

Зони зі 100% збудженням:

 

Прелюдія перед сексом в більшості випадків починається з поцілунків. Впливаю на певні ділянки тіла партнерка здатна швидше порушити свого чоловіка, щоб перейти до основного процесу. Сексологи виділяють зони, вплив на які обов'язково сподобаються коханому.

З ласк губ і мови починається прелюдія до сексу. Вони багаті нервовими закінченнями, що роблять відчуття максимально яскравими. Це пояснюється тонким будовою шкіри.

Потрібно размеривать силу, з якою партнерка тисне на губи коханого. Сліди, які можуть залишитися від надмірного тиску (засоси) приємні не всім. Деякі чоловіки відчувають задоволення від них, демонструючи так свої високі пізнання в сексі і попередніх ласках.

Шия, а саме її задня поверхня сильний ділянку, впливаючи на який партнерка практично відразу може доставити чоловікові задоволення. Реакції, испітівающиеся хлопчиками в дитинстві від погладжування по голові вже тоді закладалися мамою в дитинстві. Дозволити приділити увагу голові здатні тільки люди, максимально довіряють своїй жінці.

Чутливим вважається не весь живіт, а тільки пупок і зона між ним статевими органами. Варіанти ласк партнерка може вибирати різні. Адже будь-яка жінка знає, як робити коханому чоловікові добре в ліжку мовою різними способами. Потрібно використовувати різноманітні способи ласк. Спочатку шкіру жінка гладить, потім пестить мовою в різних напрямках і варіаціях. Перехід на живіт говорить про готовність улюбленої приступити до найголовнішого.

Як мовою зробити чоловікові приємно в ліжку

Чутливість чоловіків і жінок при ласках сосків розрізняється. Сильна половина переживає незабівалое задоволення від концентрації уваги саме на них. Не можна забувати про цю області. Збудження у чоловік швидко настає при легкому торканні сосків губами торкнутися кінчиком язика і посасівании.

Їх затвердіння і прискорене дихання чоловіка буде говорити про досягнення жінкою успіху в кінцевої мети.
Найбільш чутливі зони у партнера — статевий член, яєчка і мошонка. Потрібно знати багато нюансів і особливостей в пестощах цієї частини тіла. Будь-яка необережна дія може не тільки не принести чоловікові задоволення, але і зробити йому боляче.

Зловживати з обмеженням тільки на цій ділянці не можна, адже в подальшому інтимне життя між партнерами перетворитися на звичайні будні і перестане бути такою ж цікавою, як і раніше.

Найбільш чуттєві ласки — це використання мови. Деякі люблять легке покусування головки статевого члена і мошонки. Інші тільки погладжування мовою і поцілунки. Не варто обмежуватися тільки на одній ділянці. Перехід з мошонки на внутрішню поверхню стегон привнесе нові емоційні фарби.

Ймовірність збудження близько 50%

 • Губи і язик.
 • Шия.
 • Живіт.
 • Соски.
 • Інтимні органи.

   

  Залежно від особливостей організму окремі зони на які впливає жінка не привнесуть збудження. Певні категорії цього соромляться, або їм навпаки неприємно.

  Як мовою зробити чоловікові приємно в ліжку

  В Камасутрі розповідається про зону, що починається від шиї і закінчується куприком. Саме спину вважають сексологи важливою частиною для збудження партнера. Це пов'язано з багатим кровопостачанням частини тіла. Ніжне пестощі мовою поверхні шкіри і особливо між лопатками принесе чоловікові незабівалое насолоду. З сідницями проробляються те ж саме, але тут можна ще і покусувати, чергуючи ніжність з жорсткістю.

  Дотики до вух партнера спочатку деяких відштовхує. На цій частині тіла багато нервових закінчень, що роблять дуже яскравими виникають емоції. Якщо поцілунки і покусування доставляють чоловікові задоволення, то жінці пощастило і вона закохана в чуттєву натуру. Такі хлопці швидко заводяться від легкого дотику до вух кінчиком мови, їх посасівании і покусівании.

  Однією з точок задоволення вважаються пальці. Декому це подобається не тільки на руках, але і на ногах. Покусування і ніжний дотик мовою до поверхні шкіри не залишить партнера байдужим.

  Потенційні зони в індивідуальному порядку:

  • Спини і сідниці.
  • Вуха.
  • Пальці.

    

   Уздовж хребта ніжна шкіра з великою кількістю нервових закінчень. Все це сприяє швидкому порушення чоловіка і появи тих незабутніх відчуттів, яких раніше йому не вдавалося відчувати. По хребту і вдалину нього можна ніжно пестити язичком, поєднуючи руху з покусіванием без сильного тиску. Такі дії принесуть не тільки негативні емоції, але і в подальшому партнер буде згадувати про це перед сексом.

   Як мовою зробити чоловікові приємно в ліжку

   Для деяких ласки ніг і ступень — дуже хвилюючий момент у житті. Високою чутливістю відрізняється область колін. Як зробити чоловіку добре в ліжку мовою знає кожна жінка. Тому для кожного існує поріг чутливості і у певних областях може бути лоскотно, а не збудливо.

   Інструкція про те, як звести чоловіка з розуму

   Починати потрібно з ласк рук і ніг. Вдалою їх стороною є внутрішня сторона, між пальцями. Шкіра в цих місцях ніжна і добре передає відчуття. На ногах підколінна область чоловіки найбільш збудлива. До перерахованих ділянках потрібно торкатися ніжно чергуючи поцілунки і покусування, погладжування. Ласки ділянок колін плавно переводити на внутрішню сторону стегна.

   Окремо або в поєднанні з іншими ділянками ніг задіюються гомілки. Починати потрібно спочатку з ніжних дотиків, поцілунків. Далі чергувати або повністю перейти на застосування для цього зубів. Покусування партнерка робить ніжні рухи розраховуючи силу, щоб не залишити від прелюдії неприємних відчуттів. Правильно виконана техніка — запорука бурхливих і тривалих відносин між партнерами.

   Після переходять на область голови та шиї. Найбільш чутлива до дотиків задня частина. Не слід використовувати для збудження чоловіка нігті і кінчики пальців. Вони привнесуть у прелюдію лише лоскотання, яке найчастіше не впливає на сексуальне стан партнера.

   Як мовою зробити чоловікові приємно в ліжку

   Використовувати в своїй техніці потрібно долоню або подушечки пальців, щоб не викликати у чоловіка поява мурашок. Область потилиці чутлива до ніжних дотиків. Тому краще застосувати кінчики пальців і зробити легкий масаж без грубої сили.

   Для кожної ділянки тіла найвдаліше підійдуть легкі поцілунки з використанням губ і мови. Вони частіше за всіх інших видів застосовуються в повсякденності.

   Ділянки на животі мають ніжну шкіру. Улюблена жінка знає, як правильно зробити чоловікові добре в ліжку мовою. Область пупка чуттєва і незвичайна частина. Правильно підібравши ключі до свого улюбленого можна завести його з пів обороту. Пупок спочатку масажується подушечками пальців, потім додаються ласки мовою. Всі рухи повинні бути повільні і не різки, чого не люблять чоловіки.

   Ділянки підколінних ямок незвичайна ерогенна зона. Правильно впливаючи на неї, у чоловіка з'являється бажання перейти до подальших дій. Щоб домогтися такого результату, а не протилежної, повільні ковзання по шкірі мовою в різних напрямках принесуть незабутні відчуття.

   Переходячи з однієї ділянки тіла на інший, поцілунки чергують з ніжними, пристрасними і глибокими. Найбільш переважні останні. Глибокий поцілунок або французька (поцілунок мови) викликає швидке настання збудження. Тому саме його вважають безпрограшним варіантом.

   Як мовою зробити чоловікові приємно в ліжку

   Партнерка спочатку цілує губи чоловіка, потім вводить мову між зімкнутими щелепами. Він послаблює силу і стикається своїм з жінкою. Обидва намагаються проникнути максимально глибоко, для цього порожнина рота широко відкривається, що полегшує доступ.

   Соски теж не залишаються без уваги. Кожна жінка має своєю індивідуальною технікою і знає, як зробити чоловіку добре в ліжку мовою і не тільки. Соски високочутлива частина тіла чоловіків і жінок. Тому використовувати зуби потрібно обережно, адже поява больових відчуттів зведе нанівець всі старання партнерки.

   Ласки брів, вій і очей губами викликають незвичайні і непередавані відчуття. Партнерка, яка бажає оволодіти секретами, як робити своєму чоловікові добре в ліжку язичком повинна спробувати саме таку методику. Спочатку можна перейти від поцілунків губ до пестощів очей. Мова краще всього не використовувати.

   Вдалий вибір для цього саме губи, якими ніжно партнерка доторкається до кінчиків вій і брів. Дуже повільні рухи викличуть відчуття повзання мурашок, а від швидких — чоловік не збудиться. Тому потрібно за ним спостерігати, щоб знайти цю межу.

   Як мовою зробити чоловікові приємно в ліжку

   З сідницями чоловіки навпаки, — можна не ніжитись. Пощипування і поплескування більше його порушать, ніж ніжні погладжування. Такі дії діють підбадьорливо на одну людину.

   Поцілунки в вушко і за них по-різному збуджують. Саме перший варіант можна використовувати, якщо хочеться не затягувати з прелюдія перед сексом. Ніжні покусування мочок вух і їх посмоктування не залишать байдужим жодного чоловіка. Одночасно з ним збудиться і жінка.

   Застосовуються не тільки губи в техніці, але і язик, губи, дихання. Приємні відчуття отримає чоловік при легкому, гарячому подиху вітру партнеркою. Дихання не повинно бути холодним, тому важливо не різко видихати, а повільно.

   Збуджують поцілунки у вухо повинні виконуватися сухими губами, щоб не залишалося слин на поверхні. Це буде більш приємно партнерові, чим він потім буде в них потопати. Охоплювати поступово потрібно не тільки ділянки зовні, але і зсередини.

   Не слід починати пестити чоловіка з оволодіння саме вушком. Спочатку його потрібно розігріти ніжними поцілунками в губи або пристрасними, а на останній момент залишити цю область. Якщо зробити все навпаки, то відчуття будуть не такими яскравими, як могли б бути.

   Важливі правила ласк

   Щоб не перейти межу і улюблений залишився задоволеним, потрібно дотримувати деякі правила:

   Здивують незвичайні відчуття чоловіка — це приділення уваги області спини і лопаток. Останню частину називають котячим місцем за свою максимальну чутливість цієї зони. Тут фантазія партнерки здатна розігратися, але не можна забувати про силу впливу, якій приділяється максимальна увага.

   Чоловік отримає насолоду, якщо його кохана буде не тільки гладити область між лопаток, але і трохи покусувати. Добре збуджує використання мови в пестощах спини.

   Поцілунки інтимних місць

   Всі ласки потрібно закінчувати саме статевими органами. Дуже чутливою областю до будь-якого виду впливу є ділянка між мошонкою і анальним отвором. М'який або прискорений масаж області мошонки в поєднанні з пенісом призведе до швидкого сім'явиверження.

   Ласки пеніса бувають різноманітними, адже кожна жінка знає, як саме зробити своєму чоловікові добре в ліжку язичком, руками. Погладжування і поцілунки крайньої плоті сприяють швидкому порушення і готовність партнера до сексу. Руху використовуються різні. Для цього пеніс охоплюється рукою в кільце і масажується вгору або вниз по колу.

   Як мовою зробити чоловікові приємно в ліжку

   Головку статевого члена краще не чіпати руками. Найкращим пристосуванням для оральних ласк вважаються саме губи і язик. Вони не тільки зволожує його, але і принесуть коханому незабутню насолоду.

   Швидке збудження чоловіки передається і жінці. Саме вплив на статеві органи свого улюбленого дає йому масу нових емоцій. Головне в процесі не використовувати зуби. Ці дії навпаки відтягнуть настання еякуляції і зроблять наступ порушення більш тяжким.

   Найважливіше — мати індивідуальний підхід до свого чоловіка. Оволодіти технікою порушення не складно, тим більше це важливо для тривалих і міцних відносин між двома людьми.

    

   • Хребет.
   • Ноги.
   • Коліна.
   • Жінка поспішаючи цілує всю поверхню вушка.
   • Намагатися контролювати слиновиділення, щоб не зволожувати його.
   • Не можна сильно кусати вушко, тільки якщо цього не попросить сам чоловік. Больові відчуття притупляють наступ порушення у людей, що є для кожного індивідуальною рисою.
   • Довго затримуватися на цій області не стоїть. Середня тривалість ласк не повинна перевищувати на вушку 3 хвилини.
   • Для прискорення порушення партеру слід чергувати вуха і одночасно цілувати або пестити шию або губи.

Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як швидко вийти заміж

Як швидко вийти заміж

У цій статті розмова піде про заміжжя взагалі і заміжжя...

Як зняти і звабити дівчину

Як зняти і звабити дівчину

Ймовірно, наші рекомендації, як правильно зняти і звабити дівчину, будуть...

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не так просто, що вже говорити...

Як привабити більш зрілого чоловіка...

Як привабити більш зрілого чоловіка...

Нещодавно ви зустріли чоловіка вашої мрії, але виявилося, що він...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...