В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 2.33 (26 Голосів)

Більшість сімейних пар вважають, що зачати малюка дуже просто. Однак це не зовсім так. Тільки одного незахищеного статевого контакту може бути недостатньо для зачаття. Іноді доводиться дуже довго чекати настання довгоочікуваної вагітності.

Щоб прискорити цей процес потрібно дотримувати деякі правила. Крім того, важливо знати, в якій позі можна швидко завагітніти. Картинки в нашій статті допоможуть вам визначитися.

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Більшість жінок знають, що зачати дитину можна тільки у сприятливий час, коли дозріла яйцеклітина виходить з яєчника і рухається по трубі, де вона повинна зустріти сперматозоїд.

Якщо це не відбувається, яйцеклітина гине і виходить назовні під час місячних. Кожна дівчина повинна знати, в які саме дні у неї настає овуляція. Але і цього буває недостатньо. Виявляється можна значно збільшити шанси завагітніти за допомогою правильно підібраних поз.

Сприятливі пози для зачаття

Більшість закоханих люблять різноманітність в сексі, намагаються спробувати більшість екстремальних поз. Однак краще все-таки класичні пози. Не варто вибирати пози, при яких чоловіче сім'я може з легкістю витекти з піхви. Чим більше сперми залишається всередині, тим більше шанс зачати малюка.

Кращими позами вважаються ті, при яких сперма може вільно потрапити в порожнину матки і продовжити свій шлях до зрілої яйцеклітини. Якщо ж уникнути експериментів в ліжку не вдається, то перед еякуляцією потрібно повернутися в позу, при якій сперма потрапить в матку, і не буде звідти витікати.

Класична або місіонерська поза

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Класична або місіонерська поза

Ця перша поза, яку необхідно спробувати.

При використанні цієї пози тіло двох партнерів почуває себе розслабленим і вона по праву вважається самою природною і натуральній позицією, яка є найбільш зручною в увазі анатомічних особливостей людей і сприяють більш швидкому зачаття.

Якщо ви любите таку позу, то це значно збільшить ваші шанси на швидке зачаття.

Тіло жінки має розташовуватися горизонтально. Для цього дуже добре підходить класична поза. Тільки так у молодої людини виділяється більша кількість насіння, яке відразу ж потрапляє в шийку матки, а сама поза сприяє прокладання сперматозоїдів безперешкодний шлях до фаллопиевім трубах.

Що варто особливо відзначити, що позиція підходить всім, у кого немає відхилень у розвитку статевих органів. Тепер ви вже знаєте в якій позі можна швидко завагітніти. Картинки інших ефективних поз для швидкого запліднення ви побачите далі.

Поза «собачки» або doggy style

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Поза «собачки» або doggy style

Це секс поза дозволяє глибоко проникнути пеніса в піхву, що підвищує шанси на успіх. У цій позі статевого пеніса майже дістає до шийки матки, що в буквальному сенсі слова доставляє сперматозоїдів до пункту призначення.

Колінно-ліктьова поза

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Колінно-ліктьова поза

Дівчина постає перед чоловіком навколішки, високо піднімаючи таз. Глибина проникнення статевого члена значно збільшується, що сприяє прямому проникненню сперми в порожнину матки, при цьому сперма не витікає назовні. Більшість молодих закоханих, обожнюють цю позу з глибини проникнення пеніса і нових відчуттів.

Генеральська поза

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Генеральська поза

При цій позі жінка згинає ноги в колінах і поміщає їх на плечі свого партнера. У такій позиції чоловік може глибоко проникнути в жінку, сперма потрапить відразу в шийку матки.

Ложки

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Поза «Ложки»

У цій позі партнери лежать на боці, жінка розташовується спиною до чоловіка. У цій позі головним є чоловік, він підтримує потрібний темп і може пестити тіло партнерки. Пеніс значно наближається до шийки матки, що сприяє швидкому проникненню сперми.

ВАЖЛИВІ ПОРАДИ ЩОБ ШВИДКО ЗАВАГІТНІТИ

Не поспішайте вставати після сексу

Дайте більше часу сперматозоїдів досягти мети — яйцеклітини. Полежіть після еякуляції партнера мінімум 15-20 хвилин, не поспішайте в душ. Для отримання кращого результату ви можете навіть закинути ноги на стіну або підкласти подушку під таз.

Такий прийом давно визнаний ефективним і корисним для збільшення шансів на запліднення яйцеклітини і називається «поза берізки».

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Стрес – ворог зачаття!

Пам'ятайте, що стрес є одним з основних факторів, який впливає на фертильність. Ряд психогенних факторів впливають на успішне зачаття. Так що зробіть все можливе, щоб позбутися від стресу, і насолоджуйтеся сексом.

Не поспішайте в ванну

Як дивно це б не звучало, не поспішайте митися відразу після бурхливого сексу. Почекайте деякий час. Мило змінюють мікрофлору в піхву, і зупиняє рух сперматозоїдів. Для більшої впевненості відкладіть прийняття душу на деякий час.

Пари з проблемами зачаття готові на все, щоб завагітніти швидко. Але, на жаль, з такими проблемами зустрічаються багато молоді люди, навіть якщо знають, в якій позі можна швидко завагітніти. Картинки найкорисніших для зачаття поз ми вже розглянули вище.

В якій позі можна швидко завагітніти. Картинки

Було б ідеально, щоб все трапилося відразу, так щоб не було ніхто з партнерів не відчував напруги і печалі, якщо знову не вийшло. Коли двоє готові стати батьками, як правило, вони не хочуть відтягувати процес зачаття потім і це правильно.

Саме тому ви можете спробувати застосувати всі ефективні пози і секрети, які допоможуть вам завагітніти швидко. Ці прийоми дієвими для всіх майбутніх батьків, а не тільки для сімейних пар з репродуктивними труднощами.

Не забувайте про те, що для швидкого запліднення важливо не часто займатися сексом, а займатися ним у певний час.

Тому, розрахуйте свою овуляцію і не витрачайте час даремно.

 

 

 


Читайте також в рубриці «Любов та секс»

Як бути, якщо ваш чоловік виявився домашнім тираном?

Як бути, якщо ваш чоловік виявився домашнім тираном?

Не всі добре вміють розбиратися в людях, і часом нехороша...

Міміка і жести закоханого чоловіка

Міміка і жести закоханого чоловіка

Як стверджують психологи, невербальні засоби спілкування можуть дати багато інформації...

Як зробити чоловіка щасливим...

Як зробити чоловіка щасливим...

В одному старому, доброму фільмі герой написав: «Щастя - це,...

Як підвищити жіноче лібідо?

Як підвищити жіноче лібідо?

Давайте спершу розберемося, в чому ж причина зниження бажання. Невже...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як дізнатися, хто тебе любить? Ш…

Як дізнатися, хто тебе любить? Шкільні ворожіння і прикмети

Шкільний час - самий чудовий...

Як язиком зробити чоловікові при…

Як язиком зробити чоловікові приємно в ліжку

Жінки від природи емоційні істоти...

Як навчитись правильно цілуватис…

Як навчитись правильно цілуватися. Відео

Як правильно цілуватися? Ті, хто вважають...

Як зрозуміти, чи любить він тебе…

Як зрозуміти, чи любить він тебе?

Розібратися у своїх почуттях не...

Що робити, коли хочеться сексу?

Що робити, коли хочеться сексу?

В інтернеті натрапила на запитання...

Як знайти хлопця...

Як знайти хлопця...

Самотність, як ні що інше,...

Як розвести на секс?

Як розвести на секс?

Природа відводить сексу дуже важливе...

Як зрозуміти, що ти подобаєшся х…

Як зрозуміти, що ти подобаєшся хлопцю

Якщо у хлопця немає звички...

Як урізноманітнити сексуальне жи…

Як урізноманітнити сексуальне життя в шлюбі...

Коли руйнуються сім'ї, йдуть чоловіки,...

Що потрібно зробити для хлопця, …

Що потрібно зробити для хлопця, щоб після сексу він був задоволений?

Трапляється так, що ваше сексуальне...