Як отримати безкоштовні steam-ігри і ключ

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.67 (3 Голосів)
безкоштовні steam-ігриЧерез роки свого існування, онлайн-магазин відеоігор Steam став справжнім гігантом, мастодонтом своєї справи. Адже коли Гейб Ньюелл тільки починав роботу над магазином, йому не обіцяли нічого, крім невдач. Але через час, сервіс цифрової дистрибуції став не просто магазином, де можна отримати ключ для Steam, а, не побоюся цієї фрази, соціальною мережею для геймерів. 

Безліч тематичних співтовариств, розвинена браузерна складова, приємні ціни і часті знижки. Але далеко не всі гравці можуть оплатити вподобаний проект і саме для них була написана ця стаття, присвячена одному важливому питанню - як отримати безкоштовні Steam ключі? Давайте максимально детально в цьому розберемося.

Найперша ідея, яка приходить в голову - це участь у різноманітних конкурсах, де можна безкоштовно отримати Steam ключ. У мережі можна знайти не одну сотню різних ресурсів, які дають можливість отримати заповітний ключик абсолютно безкоштовно. Але умови практично скрізь різняться - хтось просить поширити запис про конкурс, хтось хоче отримати конкурсні картинки або інші роботи. Звичайно, найбільш безпечно брати участь у конкурсах, які влаштовує якийсь великий портал. Так, конкуренція буде високою, але ви точно будете знати, що в разі вашої перемоги, організатори без зайвих слів нададуть вам шанс отримати безкоштовні ігри Steam.

Давайте розглянемо кілька спеціалізованих сайтів.

Steam gifts - для того, щоб тут зареєструватися, потрібно мати свій аккаунт в Steam, на якому знаходиться не менше 100 $ (підсумовується вартість всіх куплених ігор). Якщо такий акаунт у вас є, то шанс на отримання Steam ігор безкоштовно досить великий.
Play blink - якщо представлений вище сайт вимагає у вас акаунт з сотнею доларів, то цей ресурс менш вибагливий. Тут ви зможете взяти участь у багатьох роздачах ключів, але цікава особливість криється в тому, що в деяких роздачах перемагає не випадковим чином відібрана людина, а той гравець, який набере найбільшу кількість очок у місцевих іграх, наприклад "Кульки" або "Кристали".

Game miner - хороший російськомовний портал, де досить складно зареєструватися, але легко отримати азартные ігри в Steam! Реєстрація тільки за спеціальними інвайт-кодами, які вам можуть представити учасники системи. Таким чином кількість користувачів не занадто велика, що дозволяє підвищити шанси на успіх. І додатково до всього, тут можна знайти такі роздачі, які зовсім не вимагають очок.

Gala giveaways - це останній цікавий сайт в нашому списку. Він ще досить молодий, але його творці є власниками відомого порталу Gala indie, де можна купувати збірники інді-ігор за смішні гроші.

Як безкоштовно отримати ігри в steam

Другий спосіб отримання Steam ігор безкоштовно - це пошук відповідних проектів в самому магазині. Так-так, ви не помилилися, якщо гарненько покопатися, то можна знайти абсолютно безкоштовні ігри. Пара кліків, завантаження і ось ви вже граєте безкоштовно. Як приклад можна навести такі проекти, як: The Lord of the Rings Online, Codename Gordon, America's Army 3 або ж Alien swarm. І це тільки самий початок списку. Крім цього, можна безкоштовно завантажувати і грати в різні модифікації, побудовані на відомому двіжку від Valve - Sourсe. Можна знайти досить якісні роботи. Для того, щоб отримати безкоштовний Steam вам потрібно зробити всього пару кліків - цифровий магазин можна завантажити абсолютно безкоштовно. Вам залишилося тільки знайти ключі до ігор і можете вирушати в приголомшливі подорожі.

Читайте також в рубриці «Комп'ютер»

Основні етапи базового налаштування ноутбука MacBook

Вирішивши придбати ноутбук, кожен користувач хоче, щоб він прослужив більше...

Як грати в 1010 - тактика, підказки, секрети

Як грати в 1010 - тактика, підказки, секрети

Гра 1010 - це одна з нових головоломок для мобільних...

Як пройти гру 100 doors 2013

Як пройти гру 100 doors 2013

Любите складні завдання? Гра 100 Doors 2013 для вас! Гра...

Інтернет по електричній проводці. Переваги

Інтернет по електричній проводці. Переваги

Потреби ростуть. Хочеться максимальної швидкості доступу в будь-якому місці житла,...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як зареєструватися в однокласник…

Як зареєструватися в однокласниках або на Однокласники.ру

Однокласники ру - одна з...

Як пройти рівень гри крокодильчи…

Як пройти рівень гри крокодильчик Свомпі

Гра крокодильчик Свомпі (where's My...

Яку роль відіграють смартфони в …

Яку роль відіграють смартфони в нашому житті?

З кожним роком кількість проданих...

Для чого потрібен планшетний ком…

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?

Для чого потрібен планшетний комп'ютер?...

Як отримати безкоштовні steam-іг…

Як отримати безкоштовні steam-ігри і ключ

Через роки свого існування, онлайн-магазин...

Огляд онлайн сервісів інтернет-п…

Огляд онлайн сервісів інтернет-перекладачів

Одна з реалій сучасного суспільства...

Як збільшити швидкість роботи бе…

Як збільшити швидкість роботи бездротового модему?

Ця стаття для тих «простих»...

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Як вибрати комп'ютерне крісло?

Для тривалої і плідної роботи...