Як написати пісню?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 3.75 (12 Голосів)
Як написати піснюЯкщо ви всерйоз настроїлися пов'язати своє життя з сольною кар'єрою, а, може бути, просто дуже любите співати і хочете скласти чудову композицію для своєї другої половинки, у вас вимальовується одна велика проблема: звідки черпати натхнення для створення шедевра? У всіх музикантів і авторів пісень є свої методики, які допомагають їм налаштуватися на потрібну хвилю і зловити музу за хвіст. Сьогодні ми поговоримо про те, як саме можна писати тексти для пісень.

Звичайно, велике значення має те, в якому жанрі ви плануєте складати, адже саме від цього і доведеться відштовхуватися під час створення нових пісень. Хоча навіть для року можна написати романтичну пісню, а звичайна попса буде про сенс життя та інші середньостатистичні речі. Але зазвичай таке не відбувається.

1) Ви вирішили писати в стилі «европоп». Це такий напрямок, в якому не особливо важлива наявність глибокого сенсу, головним залишаються лише заримовані закінчення кожного рядка в пісні. Музика звичайно ритмічна, під яку можна було б з лишком танцювати. Ось на це ви і повинні зробити акцент! Слухачам буде наплювати з високої дзвіниці, про що зараз зі сцени співає виконавець. Для них головне, щоб під цю музику хотілося рухатися. Якщо ви давно займаєтеся написанням віршів, то зробити текст для жанру европоп не складе для вас ніяких труднощів. За день можна написати таку кількість пісень, якого вистачило б на альбом для цілої групи.
2) Ви вирішили торкнутися глибоких тем, наприклад, про вплив наркотиків на здоров'я людини або про життя бездомних. Тоді вам доведеться гарненько потрудитися. Для початку не завадить прочитати чимало літератури, щоб стати більш компетентним у сфері, про яку збираєтеся складати тексти. Потім висловити свою позицію, своє ставлення до цієї проблеми, адже, власне, про неї ви й будете співати у своїх піснях. Зазвичай такі філософські тематики простежуються в композиціях реперів.

3) Нейтральна тематика. Наприклад, про роботу на якійсь певній посаді або про життя вашої бабусі. Такі теми зазвичай приходять в голову абсолютно випадково, коли ви стаєте мимовільним спостерігачем якої-небудь події. Тут важливо не скотитися до банальних фраз, щоб ваша пісня не здавалась кому-небудь повсякденної і нудною.

4) І, звичайно ж, тема любові! Напевно, 80% пісень таки оповідають саме про неї. Нерозділена, щаслива, взаємна, остання - якою тільки вона не буває ця любов! І простір для фантазій тут неймовірний. Зазвичай всі поети пишуть вірші, спираючись на свій особистий досвід. Тому якщо ви вирішили писати пісню про це світле почуття, почніть копатися у своїй біографії - можливо, там знайдеться чимало цікавого. Як показує практика, найлегше писати саме про нещасну любов, адже вона викликає більшу кількість емоцій, здатних створити сприятливмй для творіння настрій.

Читайте також в рубриці «Хобі»

Як зробити ляльку Тільду?

Як зробити ляльку Тільду?

Речі, зроблені своїми руками – це, мабуть, самий милий подарунок...

Як зробити шпаківню для птахів

Як зробити шпаківню для птахів

Зробити шпаківню своїми руками не так вже й важко, а...

Як зробити квіти зі стрічок своїми руками

Як зробити квіти зі стрічок своїми руками

На свята багато хто з нас прикрашають свої оселі. На...

Як збирати гриби в лісі?

Як збирати гриби в лісі?

Від того, як ми збираємо гриби багато в чому залежить...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як малювати людину? Як навчитися…

Як малювати людину? Як навчитися малювати людину олівцем, поетапно?

Це величезна помилка тих, хто...

Як написати пісню?

Як написати пісню?

Якщо ви всерйоз настроїлися пов'язати...

Як зробити ляльку Тільду?

Як зробити ляльку Тільду?

Речі, зроблені своїми руками –...

Скрапбукінг: що це таке?

Скрапбукінг: що це таке?

Скрапбукінг - це вид ручної...

Розпис скла вітражними фарбами..…

Розпис скла вітражними фарбами...

Якщо ви хочете створити псевдовітраж,...

Які снасті потрібні для риболовл…

Які снасті потрібні для риболовлі...

Коли збираєшся на рибалку, треба...

Як зробити ялинкові прикраси та …

Як зробити ялинкові прикраси та гірлянди з ракушок...

Новий тренд, а саме саморобні...

Як збирати гриби в лісі?

Як збирати гриби в лісі?

Від того, як ми збираємо...

Як оригінально прикрасити яйця д…

Як оригінально прикрасити яйця до Великодня своїми руками

Наближається Великдень, а значить -...

Танець живота. Як вибрати навчал…

Танець живота. Як вибрати навчальний курс?

Деякий час тому танець живота...