Як попросити про підвищення зарплати...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Як попросити про підвищення зарплати...Вам подобається ваша робота, але не подобається зарплата? Можливо, настав час просити про підвищення. Багатьом дуже складно зробити цей крок, але страх можна побороти. Потрібно всього лише зробити п'ять простих кроків.

1. Усвідомте свій страх.

Багато хто боїться просити про підвищення через невпевненість в собі. Ви сумніваєтеся, заслуговуєте ви цього? Значить, ваша проблема саме в невпевненості. Поки ви самі не повірите, що гідні підвищення, вам ніколи не вдасться переконати в цьому свого начальника.

Ви можете вважати, що шеф не піднімає вам зарплату, бо не має такої можливості? Напевно, так і є. Але повірте, якщо ви не заявите йому про своє бажання, він не підніме її, навіть коли можливість з'явиться.

Багато хто не може попросити про підвищення, так як сковані певними показниками роботи, встановленими керівництвом. Однак ці рамки не такі вже жорсткі і не повинні вам заважати. Знайдіть причини, чому ви заслуговуєте підвищення - може бути, ви виконуєте додаткову роботу, або принесли організації більший прибуток.

2. Підготуйтеся.

З'ясуйте, скільки коштує ваша робота. Вивчіть сайти з пропозиціями роботи, зателефонуйте за оголошеннями, дізнайтеся, скільки пропонують людям вашої спеціальності і з вашим досвідом. Корисну інформацію можна отримати від ваших колег або HR-менеджера. Тільки будьте обережні - багато несхвально ставляться до обговорення зарплати, принаймні, на робочому місці.

Крім того, спробуйте дізнатися, які пільги отримують колеги крім зарплати. Це може бути оплата транспорту і стільникового зв'язку, вільний графік роботи, оплата фітнес-клубу, басейну або щось ще. Вирішіть для себе, чому ви віддаєте перевагу, якщо шеф запропонує вам пільги замість підвищення.

Обміркуйте свої досягнення в даній компанії - роботодавці воліють піднімати зарплату тим, хто приносить прибуток. Постарайтеся висловити результат кількісно - скільки грошей принесли, часу заощадили, і т.д.

3. Знайдіть правильний тон.

Розмова повинна бути позитивною - не просіть і не погрожуйте. Повідомте, що очікуєте підвищення, оскільки багато чого досягли. Демонструйте свою лояльність і будьте готові прийняти додаткові зобов'язання.
Продумайте свою презентацію, говоріть коротко і по суті. Короткий зміст презентації викладіть на папері і залиште керівнику. Бажано укластися з промовою в 5 хвилин - час вашого шефа коштує дорого, і нехай він вирішує, як довго буде тривати ваша розмова. В цілому, продемонструйте конструктивний підхід до справи.

Не потрібно говорити, що про підвищення ви просите через народження дитини, проблем з кредитом або зі здоров'ям. Це викличе у вашого керівника тільки негативне відчуття, ніхто не любить, коли тиснуть на жалість. Єдина гідна причина для зростання зарплати полягає в тому, що ви успішний співробітник і приносите компанії прибуток!

4. Виберіть правильний момент.

Подбайте про те, щоб ваш керівник мав бажання і можливість вас вислухати. Напружений день (важливі переговори, запуск нового продукту, квартальний звіт) - не найкращий момент для бесіди. Також заборонений час - ранок понеділка, вечір п'ятниці.

Домовтеся про зустріч по телефону або e-mail (у) і обов'язково попередьте про часові рамки (призначайте в 2-3 рази більше, ніж триває ваша презентація, на випадок, якщо керівник захоче поставити вам питання).

5. Будьте готові до відмови.

Звичайно, для підвищення мотивації і впевненості в собі, ви налаштовуєтеся на позитивну відповідь. Проте треба дивитися на речі реально, вам цілком можуть відповісти «ні».

У кожному разі, тримайте себе в руках. Не потрібно погрожувати звільненням, якщо тільки ви не готові дійсно зібрати свої речі і піти, грюкнувши дверима. Самий позитивний вихід з цієї ситуації - обговорити, що ви можете зробити, щоб розраховувати на підвищення в майбутньому. Якщо керівник запропонує вам умови, обов'язково призначте час наступної подібної розмови. Тоді через 3 місяці ви будете почувати себе набагато впевненіше.


Читайте також в рубриці «Кар'єра і бізнес»

Як адаптуватися на новій роботі?

Як адаптуватися на новій роботі?

Всім відомо, що перехід на нову роботу нелегко сприймається майже...

Чи потрібна нам фінансово-економічна експертиза?

Чи потрібна нам фінансово-економічна експертиза?

Економічна експертиза відноситься до некриміналістичних і, на відміну від бухгалтерської,...

Як стати організатором спільних покупок?

Як стати організатором спільних покупок?

Спільні покупки або скорочено СП - словосполучення, що стало дуже...

Як написати автобіографію? Приклади

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті просять надати автобіографію - при...

загрузка...


загрузка...

ТОП-10 по темі:

Як написати автобіографію? Прикл…

Як написати автобіографію? Приклади

Досить часто в нашому житті...

Чи люблять гроші жінку?

Чи люблять гроші жінку?

Я не можу стверджувати, що...

Чи варто дитині нав'язувати проф…

Чи варто дитині нав'язувати професію батьків?

Коли сім'я обзаводиться дітьми, виникає...

Як влаштуватися на роботу?

Як влаштуватися на роботу?

Всім рано чи пізно доводиться...

Як стати дизайнером жіночого одя…

Як стати дизайнером жіночого одягу?

Багато творчих людей мріють створювати...

Як правильно здати квартиру в ор…

Як правильно здати квартиру в оренду: поради та рекомендації

Якщо ви раптом опинилися господарем...

Як зробити успішну кар'єру?

Як зробити успішну кар'єру?

Друзі, якщо у вас запитати,...

Чи варто підробляти підліткам?

Чи варто підробляти підліткам?

Сьогодні все більше підлітків йдуть...

Як пройти співбесіду...

Як пройти співбесіду...

Перш, ніж перейти до нашої...

Як попросити про підвищення зарп…

Як попросити про підвищення зарплати...

Вам подобається ваша робота, але...