Як зняти тонування автомобіля самостійно?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

тонування автомобіляМода на тонування автомобіля з'явилася досить давно. Спочатку тонування зустрічалася лише на авто бізнес-класу, що візуально робило їх ще більш презентабельними і дорогими. Незабаром вартість тонування знизилася і дозволити собі затонувати скла змогли багато автовласників.

В останні роки правилами було заборонено забагато тонувати лобове й передні стекла. Світлопропускна здатність лобового скла повинна бути не менше 75 відсотків, а передніх бокових стекол не менше 70 відсотків. Незважаючи на це багато автолюбителів порушували закон і тонували все підряд, тому що тонування приховувало від сторонніх очей те, що знаходилося в салоні авто. Крім того, тонування не пропускає ультрафіолет, завдяки чому салон машини менше нагрівається і зовсім не вицвітає. Ці плюси з лишком перекривали мінуси, пов'язані з можливими штрафами за неправильне тонування, а складали вони близько 150 гривнів.

Більшість водіїв цікавляться, як зняти тонування самостійно. Звичайно, звернення в автосервіс ніхто не відміняв, але навіщо витрачати гроші і час на простоювання в чергах, якщо самостійно зняти тонування зовсім нескладно.

Багато хто вважає, що достатньо підчепити плівку якимось гострим предметом і справу зроблено. Насправді, якщо вас цікавить, як самостійно зняти тонування, то ви повинні знати, що після видалення плівки на склі може залишитися клей, позбавитися від якого іноді не так-то просто.

Якщо ви до цього ніколи не знімали тонувальну плівку з автомобіля, то для того, щоб самостійно зняти тонування, краще запросити помічника. Одна людина буде гріти скло, інша акуратно знімати плівку.

Візьміть будівельний фен. Якщо такого у вас немає, то цілком підійде побутовий фен для укладання волосся, або обігрівач, спеціальний для автомобіля або звичайний побутовий. Важливо, щоб з приладу виходило гаряче повітря, так як скло з плівкою необхідно нагріти.

Направте струмінь гарячого повітря на тонувальну плівку. Зверніть увагу на те, щоб гарячий потік повітря не був спрямований на пластикові деталі. Також не рекомендується знімати тонування на морозі, тому що це загрожує тим, що від сильного перепаду температур скло може тріснути.

Ідеальною температурою нагріву скла вважається температура 40 градусів. При цій температурі і клей розм'якшиться, і плівка не розплавиться. Як тільки температура скла досягне потрібного рівня, підтягніть чимось гострим плівку з краю скла. Головне в цій справі - не поспішати і не метушитися. Якщо все робити правильно, то плівка повинна знятися разом з шаром клею.

Навіть якщо клею на склі залишиться зовсім небагато, його все одно треба буде видалити. Для видалення можна використовувати спеціальний засіб для зняття клею від тонування, що продається в автомобільних магазинах. Як варіант, купите засіб GT 154. Вартість аерозолю близько 100 гривнів.

Для тих, хто легких шляхів не шукає, можна порекомендувати звичайну воду. Побризкайте на скло водою, почекайте приблизно хвилин 15, акуратно видаліть клей канцелярським ножиком або яким-небудь скребком (в магазинах продаються спеціальні леза для чищення скла, коштують близько 50 гривнів). Кажуть, ще «Фейрі» допомагає ... Не знаю, не пробувала ...

Тепер ви знаєте, як зняти тонування самостійно, не чекайте «каральних» заходів з боку співробітників ДАІ.


Читайте також в рубриці «Авто/мото»

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Питання вибору акумулятора, який не буде доставляти проблем власникові автомобіля,...

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

У століття високих технологій, і прискореного життєвого ритму, прислів'я «Автомобіль...

Як продати свій автомобіль?

Як продати свій автомобіль?

Судячи по кілометражу автомобільних пробок, таке диво техніки є у...

Электромобиль или машина с ДВС?

Компания TeslaPark помогает выбрать электромобиль или машину с ДВС. Водители...

загрузка...
Lotto-sport UAзагрузка...

ТОП-10 по темі:

Як вибрати автомобільний відеоре…

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Ви запитаєте, для чого платити...

Як купити БУ автомобіль і не пот…

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

У століття високих технологій, і...

Як зняти тонування автомобіля са…

Як зняти тонування автомобіля самостійно?

Мода на тонування автомобіля з'явилася...

Як вибрати і купити якісні чохли…

Як вибрати і купити якісні чохли на автомобіль?

Чохли для автомобіля часто вибираються...

Діагностика двигуна в автомобілі…

Діагностика двигуна в автомобілі...

Чи потрібна взагалі діагностика, а...

Як вибрати кращий автомобільний …

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Питання вибору акумулятора, який не...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Грамотна підготовка та зберігання мотоцикла...

Що зігріє автомобіль на морозі?

Що зігріє автомобіль на морозі?

Зима, холодно, температура за бортом...

Ремонт радіатора. У яких випадка…

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Кожен елемент машини має свій...