Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 4.00 (4 Голосів)

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?Питання вибору акумулятора, який не буде доставляти проблем власникові автомобіля, дошкуляє і новачків, і досвідчених автовласників. Інженери і виробники постійно працюють над поліпшення своєї продукції і щороку навесні, коли треба пройти техогляд, поміняти зимові шини на літні та в цілому підготувати машину до майбутнього літнього сезону, огляд моделей акумуляторів не втрачає актуальності.

Фахівці, автолюбителі і професіонали-ремонтники не називають однозначних лідерів, так як в Україні представлена ​​продукція більш ніж 20 країн-виробників. Оскільки монополія незаконна, кожна країна може похвалитися цілим списком компаній, які в свою чергу випускають по кілька ліній моделей акумуляторів. Вибір АКБ - справа складна, тому пальму першості віддаємо тому, хто зумів поєднати високу якість виконання всіх вимог стандарту і розумну ціну на свої вироби.

Загальновизнані лідери ринку зберігають свої позиції протягом кількох останніх років, це VARTA і BOSCH. Переваги названих марок очевидні, це перш за все висока якість, тривалий термін гарантії і перевірена часом репутація.

Великі бренди мають великі матеріальні та інтелектуальні можливості для проведення досліджень та підвищення якості своєї продукції, чим і зайняті цілі підрозділи, що ведуть пошуки нових рішень. Одне з головних напрямків розвитку - продовження терміну служби акумуляторних батарей, зниження або повне усунення необхідності обслуговування та підвищення параметрів роботи АКБ. Все це вимагає вкладення великих коштів і постійного контролю не тільки за роботою власного виробництва, а й за розробками конкурентів.

Менші марки не мають можливості утримувати власні дослідницькі центри, часто викуповують і використовують ліцензії інших брендів. Це обмежує їх можливості в поліпшенні якості своєї продукції. Наприклад, VARTA кілька десятиліть виробляє цілий ряд різних накопичувачів струму. Тому в її арсеналі і величезний досвід, і розробки з суміжних областей, зокрема, виробництво пальчикових акумуляторів (звичайних батарейок). Синтез технологій дозволяє домагатися кращих результатів, ніж у інших виробників акумуляторних батарей для автомобілів.

Відповідно до міжнародних правил, яких дотримуються провідні виробники, нові рішення розробників великого виробництва протягом трьох років не надходять у продаж, відповідно, ніхто не може викупити або іншим шляхом одержати ліцензію. Інженери-розробники за цей час можуть поліпшити конструкцію або запропонувати нову ідею рішення. Зрозуміло, що ціни на акумулятори «першого ешелону», наприклад, VARTA вищі, ніж у марок, які не займаються дослідженнями в рамках власного виробництва. Однак висока якість, гарантована виробником, подовжує термін служби і надійність АКБ, що в підсумку дає солідну економію коштів кінцевого споживача.

Сьогодні список виробників і їхніх марок акумуляторів такий великий, що в короткій статті неможливо описати всі фірми, які постачають свою продукцію на наш ринок. Критерії вибору залежать у тому числі і від вимог, які в кожному випадку пред'являє виробник і власник автомобіля. Наприклад, в теплому кліматі не треба піклуватиь про збереження робочих характеристик батареї при низьких температурах. Рівень автомобільного виробництва настільки високий, що вибір залишається за покупцем.


Читайте також в рубриці «Авто/мото»

Дублікати - оптимальне рішення заміни номерних знаків для автомобіля

Дублікати - оптимальне рішення заміни номерних знаків для автомобіля

Дублікат - це спеціальний номерний знак для автомобіля, який можна...

Як вибрати автомобільні диски

Як вибрати автомобільні диски

Вид розкішної і дорогої машини завжди приносить естетичне задоволення не...

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Кожен елемент машини має свій термін експлуатації. Так само й...

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Ви запитаєте, для чого платити гроші за автомобільний відеореєстратор? А...

загрузка...
Lotto-sport UAзагрузка...

ТОП-10 по темі:

Як вибрати автомобільний відеоре…

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Ви запитаєте, для чого платити...

Як купити БУ автомобіль і не пот…

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

У століття високих технологій, і...

Як зняти тонування автомобіля са…

Як зняти тонування автомобіля самостійно?

Мода на тонування автомобіля з'явилася...

Як вибрати і купити якісні чохли…

Як вибрати і купити якісні чохли на автомобіль?

Чохли для автомобіля часто вибираються...

Діагностика двигуна в автомобілі…

Діагностика двигуна в автомобілі...

Чи потрібна взагалі діагностика, а...

Як вибрати кращий автомобільний …

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Питання вибору акумулятора, який не...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Грамотна підготовка та зберігання мотоцикла...

Що зігріє автомобіль на морозі?

Що зігріє автомобіль на морозі?

Зима, холодно, температура за бортом...

Ремонт радіатора. У яких випадка…

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Кожен елемент машини має свій...