Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?Кожен елемент машини має свій термін експлуатації. Так само й радіатори автомобілів з часом приходять в непридатність, так як потроху забиваються сміттям, яке проходить в систему охолодження двигуна, пошкоджуються камінчиками і розбиваються в результаті дорожньо-транспортних пригод.

Радіатор системи охолодження двигуна є досить складною конструкцією, яка дозволяє нормалізувати найкращі температурні режими для роботи двигуна. Тому невчасний ремонт і діагностика радіаторів може позначитися на працездатності двигуна .

Радіатор витримує постійні зміни температури і збільшений внутрішній тиск, через що з деталями з пластику часто починаються неприємності, внаслідок яких необхідний ремонт радіаторів. Наприклад, можлива тріщина бачка або його горловини, що є причиною підтікання рідини, а слідом за тим і перегріву двигуна - дана обставина вимагає негайного ремонту автомобільних радіаторів.

Коли поломка радіатора локальна, а сам зіпсований радіатор знаходиться в непоганому стані, недорогим виходом із проблеми є його ремонт. Якщо зіставити вартість ремонту з ціною нової деталі - різниця буде безперечно. Якщо ж поломка істотна, розбиті «соти», тріснуті в декількох точках бачки, або ж радіатор «повело» і він піддавався значному термічного впливу, в цьому випадку рекомендується замінити радіатор.

Ремонт радіатора з подібними поломками, звичайно, можливий. Тільки ціна подібного ремонту зможе значно перевищити ціну нового радіатора. Коли перегрівається двигун або сталася розгерметизація - необхідно надати автомобіль для діагностики фахівцям. Через деякий час радіатор може забитися і тоді знадобиться його промивка - це важко назвати ремонтом, але в той же час, якщо вчасно не промити систему, двигун може зупинитися. 

Коли охолоджуюча рідина довго не замінюється, то можуть початися корозійні процеси і надалі виникне необхідність ремонту радіатора. Корозія порушує працездатність системи охолодження: охолоджуюча рідина кипить, утворюються повітряні пробки, які призведуть до надмірного тиску - власне, це часто призводить до того, що пластмасові частини радіатора лопаються, потім необхідний, наприклад, ремонт бачків. Якщо ж зламаний клапан, який випускає пар, то тріщини будуть виникати швидше і більш виражено. Коли виникають найменші підозри щодо несправності і потреби ремонту радіаторів, автомобіль необхідно в найкоротші терміни показати фахівцям.

Найпоширеніші причини витоку охолоджувальної рідини: розгерметизація місць поєднання бачків і трубок, пошкодження трубок, тріщини бачків і приведення в непридатність гумових ущільнювачів. Потреба в ремонті радіаторів нерідко виникає після дорожньо-транспортної пригоди, оскільки радіатори, які розташовані спереду автомобіля, часто піддаються різним механічним пошкодженням.

У результаті аварії можлива деформація і порушення герметичності, в процесі лагодження радіаторів можливі такі роботи: виправлення форми (рихтування), ліквідація пробоїн з наступним випробуванням на герметичність. При потребі також проводиться заварка і реставрація патрубків.

По закінченню ремонту виконується установка радіатора на автомобіль, вакуумація за допомогою спеціального пристосування і заливка охолоджуючої рідини. Потім автомобіль прогрівається і проводиться заключна перевірка його роботи.


Читайте також в рубриці «Авто/мото»

Лучшее масло для ТО

Лучшее масло для ТО

Какое моторное масло использовать – это очень частый вопрос. При...

Вибираємо автомийку правильно

Вибираємо автомийку правильно

Будь-який міський житель зараз має можливість помити свою машину мало...

Вибираємо багажник для автомобіля

Вибираємо багажник для автомобіля

Спочатку, перед тим як купити багажник на дах автомобіля, необхідно...

Як вибрати автомагнітолу

Як вибрати автомагнітолу

На сьогоднішній день кожен автомобіль не обходиться без музичної аудіосистеми....

загрузка...
Lotto-sport UAзагрузка...

ТОП-10 по темі:

Як вибрати автомобільний відеоре…

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Ви запитаєте, для чого платити...

Як купити БУ автомобіль і не пот…

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

У століття високих технологій, і...

Як зняти тонування автомобіля са…

Як зняти тонування автомобіля самостійно?

Мода на тонування автомобіля з'явилася...

Як вибрати і купити якісні чохли…

Як вибрати і купити якісні чохли на автомобіль?

Чохли для автомобіля часто вибираються...

Діагностика двигуна в автомобілі…

Діагностика двигуна в автомобілі...

Чи потрібна взагалі діагностика, а...

Як вибрати кращий автомобільний …

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Питання вибору акумулятора, який не...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Грамотна підготовка та зберігання мотоцикла...

Що зігріє автомобіль на морозі?

Що зігріє автомобіль на морозі?

Зима, холодно, температура за бортом...

Ремонт радіатора. У яких випадка…

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Кожен елемент машини має свій...