Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...Ви запитаєте, для чого платити гроші за автомобільний відеореєстратор? А ви стикалися зі складними ситуаціями на дорогах - необгрунтованими претензіями з боку співробітників ДПС, підставами, помилковими звинуваченнями? А скільки виникає спірних ситуацій, коли дуже складно буває довести свою правоту! Ось щоб уникнути всіх подібних проблем варто встановити в своєму автомобілі відеореєстратор. Він веде запис дорожньої обстановки. 

Все, що відбувається на дорозі навколо вашого автомобіля, буде записано і може бути використано при необхідності - це і інші транспортні засоби, і дорожні знаки, і пішоходи, і ремонтні роботи. Автовідеорегістратори ведуть циклічні записи з фіксацією часу і дати зйомки. Відеозапис, зроблений відеореєстратором, є доказом у суді, тобто це мовчазний свідок. Великою заслугою відеореєстратора є те, що учасники події вирішують спірні питання, не доводячи справу до суду.

Автомобільні відеореєстратори бувають повністю автономні і багатоканальні. Автономні відеореєстратори - це мініатюрні відеокамери, які легко встановлюються на лобове або заднє скло за допомогою присоски або просто двостороннього скотча. Вони відносно недорого коштують і споживають небагато енергії, а запис відрізняється високою якістю.

Авторегістратори можуть вбудовуватися в дзеркало заднього виду і виконувати функції навігатора, монітора для підключення камери заднього виду, антирадара. Вони легко встановлюються, їх не потрібно знімати на ніч. Коштують вони дорожче в порівнянні з відеофіксатори, що кріпляться на скло, і встановлювати їх потрібно в сервісному центрі.

Багатоканальні автореєстратори - це блок, який представляє записуючий пристрій - цифровий відеореєстратор і мініатюрні відеокамери. Цифровий відеореєстратор потрібно встановлювати в потаємному місці, а відеокамери - де завгодно. Підключати потрібно 2-4 відеокамери. Як бачимо, це ціла система, і її можна використовувати як для відеозапису, так і як охоронну систему. Недолік таких реєстраторів - велике енергоспоживання, складність установки, середня якість відеозапису.

Встановлювати автовідеорегістратор потрібно так, щоб він захоплював ділянку вашого автомобіля, щоб були докази того, що відеозапис зроблений з вашої машини. До речі, також рекомендуємо встановити у вашому автомобілі парктроник camry, здесь можна придбати його за хорошою ціною.

При виборі авторегістратора врахуйте, що об'єктив повинен мати кут огляду 90 - 140 градусів - це дозволить зняти не тільки обстановку у районі вашого автомобіля, але і розглянути дрібні і дуже важливі деталі: державні номери машин, їх марку. Для якісного запису необхідно виробляти 25-30 кадрів в секунду для різних форматів (PAL, NTSC). Врахуйте можливість підключення мікрофону - це потрібно для голосовоого запису, насамперед бесіди з інспектором ДПС, щоб довести, наприклад, перевищення повноважень або вимагання хабара.

Для зберігання даних використовуються жорсткі диски і флеш-пам'ять. Жорсткі диски володіють великою місткістю, але вони вимагають віброзахисту від дорожньої тряски, не ефективні при нульовій і нижчій температурі, а також є складнощі при перенесенні інформації на комп'ютер. А флеш-пам'ять значно нижча за ціною, не потребує віброзахисту, поміщається в реєстратори малих розмірів і інформація легко переноситься на комп'ютер.

Якщо ви підключите GPS-модулі, то ваш авторегістратор збереже координати шляху в окремому файлі, а потім накладе ці координати на карту; з супутника запише на відео координати, час і дату, швидкість машини. 


Читайте також в рубриці «Авто/мото»

Вибираємо автомийку правильно

Вибираємо автомийку правильно

Будь-який міський житель зараз має можливість помити свою машину мало...

Вибираємо хороший акумулятор для автомобіля

Вибираємо хороший акумулятор для автомобіля

Важливим елементом автотранспорту є автомобільний акумулятор. В середньому, він прослужить...

Лучшее масло для ТО

Лучшее масло для ТО

Какое моторное масло использовать – это очень частый вопрос. При...

Як вибрати автомобіль для дівчини

Як вибрати автомобіль для дівчини

Жінки при виборі автомобіля часто не замислюються про його технічні...

загрузка...
Lotto-sport UAзагрузка...

ТОП-10 по темі:

Як вибрати автомобільний відеоре…

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Ви запитаєте, для чого платити...

Як купити БУ автомобіль і не пот…

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

У століття високих технологій, і...

Як зняти тонування автомобіля са…

Як зняти тонування автомобіля самостійно?

Мода на тонування автомобіля з'явилася...

Як вибрати і купити якісні чохли…

Як вибрати і купити якісні чохли на автомобіль?

Чохли для автомобіля часто вибираються...

Діагностика двигуна в автомобілі…

Діагностика двигуна в автомобілі...

Чи потрібна взагалі діагностика, а...

Як вибрати кращий автомобільний …

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Питання вибору акумулятора, який не...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Грамотна підготовка та зберігання мотоцикла...

Що зігріє автомобіль на морозі?

Що зігріє автомобіль на морозі?

Зима, холодно, температура за бортом...

Ремонт радіатора. У яких випадка…

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Кожен елемент машини має свій...