Як придбати вживаний автомобіль в Києві

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 0.00 (0 Голосів)

І так Ви остаточно визначилися, що хочете купити автомобіль. Природно постає питання купувати новий автомобіль або б/у. І в одного і в іншого варіанту є багато і багато проти. Придбання нового авто звичайно більш переважно.

По-перше, майже не потрібен консультант з числа розуміючих в машинах. Якщо автомобіль новий, шукати іржу і сліди прихованих аварій немає потреби. Є тільки одна причина для можливих консультацій, яка марка і модель краще. Але, по суті, нова машина будь-яка хороша, головне щоб вистачало грошей.

І по-друге, немає проблем з кримінальної перевіркою сталевого коня, досить вибрати фірмовий салон виробника. Але найголовніший мінус в покупці нового авто, це його непомірно висока ціна. Звичайно, можна взяти машину в кредит, що кілька відтягне неприємний момент розставання з великою сумою грошей, але зате значно збільшить її обсяг. А от покупка б/у автомобіля, це значно більш економне підприємство, хоча і набагато затратна по часу і зусиль.

По-перше, Вам знадобиться довірена особа, добре розуміє в беушних машинах.

І по-друге, бажано мати знайомого з числа даішних товаришів, що б максимально ретельно пробити потенційну покупку на відсутність будь-якого криміналу. Враховуючи, що на вулиці криза, скоріше за все Ви виберіть другий більш економний по грошах варіант. І так, приміром, у Вас до щастя є пара знайомих, які зможуть Вам допомогти, з процесом вибору і процесом оформлення машини. Залишається відкритим головне питання, як знайти майбутнього залізного друга. Як саме це робити. На дворі, слава богу, двадцять перше століття, тому пошук будемо здійснювати за допомогою інтернету. Заходимо в будь-який пошуковик і забиваємо запит типу: продаж б у автомобілів.

Далі складніше, пошуковик надасть Вам вибір між цілим рядом серверів, що спеціалізуються на продажу уживаними авто, і просто приватними оголошеннями на будь-яких віртуальних дошках оголошень. І на спец. серверах і на дошках оголошень ви стикаєтесь не тільки з приватними клієнтами, але і з автосалонами. Тут потрібно бути уважним. Шахрайство може бути і з боку простої людини і з боку автосалону. У цьому випадку один, але головний рада, ретельно вивчайте оголошення, яке сподобалося. Якщо сподобалось оголошення автосалону, витратьте час і пошукайте відгуки про салоні в інтернет, не надто довіряйте відгуками розміщених на сайті салону авто.

Пошукайте згадку про цей салон в пошукових системах, краще використовуйте кілька пошукових систем і різні запити, типу відгуки про салоні такому-то, або купив машину в салоні такому-то. Ні в якому разі не поспішайте і не ведіться на запевнення менеджера в тому, що як раз той самий автомобіль, який Ви обрали, вже хтось проавансировал. І тільки якщо Ви приїдете прямо зараз і все оперативно оплатіть, саме Вам продадуть цю чудову машину. Все це лукавий маркетинг. Беріть свого технічного консультанта і їдьте в салон. Нехай він подивиться, помацає, оцінить, і тільки коли Ваш тех. консультант підтвердить Вам, що він упевнений у якості даного конкретного авто. Після цього перевірте через другого консультанта ставлення машини до криміналу. І останнє перевірте свого майбутнього сталевого коня за провину на предмет легально походження.

Перевірка по він номеру дає можливість простежити історію авто починаючи від виробництва. І ось коли всі три перевірки пройшли успішно тільки в цьому випадку вносите аванс, і оформляйте машину. Бажаємо Вам вдалої і чистої покупки. 

Читайте також в рубриці «Авто/мото»

Як купити автомобіль Hyundai H-1

Як купити автомобіль Hyundai H-1

Деякі громадяни хочуть тільки перший раз стати просто автовласниками, а...

Вибираємо хороший акумулятор для автомобіля

Вибираємо хороший акумулятор для автомобіля

Важливим елементом автотранспорту є автомобільний акумулятор. В середньому, він прослужить...

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Ви запитаєте, для чого платити гроші за автомобільний відеореєстратор? А...

Вибираємо автомийку правильно

Вибираємо автомийку правильно

Будь-який міський житель зараз має можливість помити свою машину мало...

загрузка...
Lotto-sport UAзагрузка...

ТОП-10 по темі:

Як вибрати автомобільний відеоре…

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Ви запитаєте, для чого платити...

Як купити БУ автомобіль і не пот…

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

У століття високих технологій, і...

Як зняти тонування автомобіля са…

Як зняти тонування автомобіля самостійно?

Мода на тонування автомобіля з'явилася...

Як вибрати і купити якісні чохли…

Як вибрати і купити якісні чохли на автомобіль?

Чохли для автомобіля часто вибираються...

Діагностика двигуна в автомобілі…

Діагностика двигуна в автомобілі...

Чи потрібна взагалі діагностика, а...

Як вибрати кращий автомобільний …

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Питання вибору акумулятора, який не...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Грамотна підготовка та зберігання мотоцикла...

Що зігріє автомобіль на морозі?

Що зігріє автомобіль на морозі?

Зима, холодно, температура за бортом...

Ремонт радіатора. У яких випадка…

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Кожен елемент машини має свій...