Вибираємо автомобільні диски

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг 5.00 (1 Голос)
Як вибрати автомобільні дискиВид розкішної і дорогої машини завжди приносить естетичне задоволення не тільки своєму власнику, але і людям на вулиці. І аксесуари для такого авто теж повинні бути на належному рівні. Втім, оригінальні та красиві диски можуть прикрасити навіть бувалу залізну «стареньку», не кажучи про те, яку витонченість вони подарують новому автомобілю. 

Зараз ринок автодисків буквально затоплений найрізноманітнішої продукцією. Тому крім естетичності при їх виборі необхідно керуватися і практичною складовою. Зупинимося на параметрах вибору дисків докладніше.

При купівлі дисків не можна керуватися виключно їх вартістю. Адже дешеві диски не завжди погані, а дорогі не завжди хороші. Якщо вас цікавить не тільки дизайн, але і міцність, надійність, то слід звернути пильну увагу саме на ці характеристики.
Перш за все, необхідно зібрати інформацію про виробника вподобаного диска. Зрозуміло, що диски для таких шикарних автомобілів, як Вольво, Мерседес, Ленд Ровер і Хаммер, повинні бути тільки оригінальними, або, на худий кінець, replica.

Диски вітчизняного виробництва можуть підійти для недорогих іномарок і вітчизняних автомобілів. Німецькі, що символізують якість, можуть вважатися більш-менш елітними. Турецькі диски, незважаючи на різноманітність їх дизайну, відрізняються невисокою ціною. Японські автодиски найчастіше мають чудові якісні характеристики, але коштують дуже дорого.
Далі слід визначитися з видами дисків. Ми вже знаємо, що диски бувають штамповані, литі і ковані, і кожна категорія має свої переваги і недоліки. Для холодної пори року найкраще підходять ковані диски, так як вони відрізняються високою надійністю. Влітку ж зазвичай вибирають литі диски. 

Перш ніж купити диски, незалежно від обраного виду, необхідно добре їх оглянути і звернути увагу на те, що їх поверхня повинна бути абсолютно рівною, без змін і ушкоджень. Тильна сторона виробу не повинна мати сколи та вм'ятини, інакше незабаром диск роз'їсть корозія.

Також необхідно звернути увагу на число кріпильних отворів і на діаметр окружності, де вони розташовуються. Якщо є хоч найменша розбіжність в розмірах, то це - поганий знак.

Говорячи про колірне оформлення дисків, необхідно мати на увазі, що зараз, в основному, для фарбування сталевих дисків використовується порошкова технологія. Такі фарби стійкі до впливу солі та реагентів, мають привабливий вигляд. Диски ж забарвлені емаллю більше схильні до корозії, так як емаль швидко руйнується.

Від вибору дисків, крім їх впливу на ходові якості авто, залежить і кінцевий стиль вашого «залізного коня». Головне - не помилитися. Тому далекоглядні автовласники воліють купувати замість окремих дисків комплект коліс в збірці з високошвидкісними шинами. Це дозволяє їм уникнути похибок, заощадити час, і, в кінцевому підсумку, і гроші.

Читайте також в рубриці «Авто/мото»

Діагностика двигуна в автомобілі...

Діагностика двигуна в автомобілі...

Чи потрібна взагалі діагностика, а якщо так, то для чого...

Вибираємо багажник для автомобіля

Вибираємо багажник для автомобіля

Спочатку, перед тим як купити багажник на дах автомобіля, необхідно...

Як зняти тонування автомобіля самостійно?

Як зняти тонування автомобіля самостійно?

Мода на тонування автомобіля з'явилася досить давно. Спочатку тонування зустрічалася...

Як вибрати автомагнітолу

Як вибрати автомагнітолу

На сьогоднішній день кожен автомобіль не обходиться без музичної аудіосистеми....

загрузка...
Lotto-sport UAзагрузка...

ТОП-10 по темі:

Як вибрати автомобільний відеоре…

Як вибрати автомобільний відеореєстратор...

Ви запитаєте, для чого платити...

Як купити БУ автомобіль і не пот…

Як купити БУ автомобіль і не потрапити в халепу?

У століття високих технологій, і...

Як зняти тонування автомобіля са…

Як зняти тонування автомобіля самостійно?

Мода на тонування автомобіля з'явилася...

Як вибрати і купити якісні чохли…

Як вибрати і купити якісні чохли на автомобіль?

Чохли для автомобіля часто вибираються...

Діагностика двигуна в автомобілі…

Діагностика двигуна в автомобілі...

Чи потрібна взагалі діагностика, а...

Як вибрати кращий автомобільний …

Як вибрати кращий автомобільний акумулятор?

Питання вибору акумулятора, який не...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Як зберігати мотоцикл взимку...

Грамотна підготовка та зберігання мотоцикла...

Що зігріє автомобіль на морозі?

Що зігріє автомобіль на морозі?

Зима, холодно, температура за бортом...

Ремонт радіатора. У яких випадка…

Ремонт радіатора. У яких випадках він необхідний?

Кожен елемент машини має свій...